Встановлення відеонагляду
Замовити дзвінок
Особливості послуги встановлення відеонагляду
01

Монтаж сучасних систем та можливостей систем відеонагляду.

02

Гарантія на виконані роботи та обладнання.

03

Обслуговування діючих систем відеонагляду з можливістю удосконалення.

04

Ремонтні та відновлювальні роботи будь-якої складності.

05

Безкоштовний виїзд для прорахунку комерційної пропозиції.

Замовити дзвінок
Щоб дізнатися ціну на встановлення відеонагляду залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжеться
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Наші відгуки
Євген

Чудовий колектив, своєчасні виплати, всупереч обставинам, хлопці та дівчата, радий працювати з вами!

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Миколай

Співпрацюємо з компанією ще з часів ковіду, наняли охорону у ТЦ. Робота без нарікань, навіть зараз, з перебоями світла, професійно і відповідально, вдячні вам!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Миколай

Співпрацюємо з компанією ще з часів ковіду, наняли охорону у ТЦ. Робота без нарікань, навіть зараз, з перебоями світла, професійно і відповідально, вдячні вам!

Олена

Залишу тільки гарний відгук! Хочу відзначити гарне ставлення до клієнтів, професіоналізм. Хорошу фізичну форму, та швидке реагування на надзвичайні ситуації та правопорушення.

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Види фізичної охорони вашого будинку
От специалистов с опытом работы более 20 лет
Сторожова охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона сільськогосподарського підприємства
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Супровід вантажів
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Дивитись усі послуги

Встановлення систем відеоспостереження

Встановлення приладів та систем для відеоспостереження

Забезпечення безпеки об’єкта потребує використання функціональних рішень. Найпростіший і найдієвіший з точки зору результату вихід – монтаж камер відеоспостереження, які допоможуть своєчасно виявити порушників кордонів об’єкта та убезпечити територію від проникнення сторонніх, а майно – від крадіжки.

Проєктування – перший етап перед монтажем систем відеоспостереження

Монтаж системи відеоспостереження починається із розробки проєкту. Необхідно врахувати найдрібніші нюанси та моменти, пов’язані з функціональними особливостями обладнання та специфікою території, що охороняється. Забезпечити надійність та довговічність роботи систем можна лише шляхом грамотного та детального вивчення об’єкта та професійного проєктування.

Встановити систему відеоспостереження – Технічне рішення, яке допоможе впоратися з вирішенням комплексу завдань. Наявність охоронної системи дозволить оперативно зареєструвати факт порушення меж об’єкту та інших протиправних дій. Ще одна функція відеосистеми – контроль роботи співробітників та ситуації на підприємстві чи в офісі, забезпечення безпеки відвідувачів. На стадії складання проєкту здійснюється налаштування основної функції обладнання – стеження за об’єктом та здатності правильно реагувати на події, що передаються відео. На цьому ж етапі проводиться налаштування злиття з сигналізацією (за потреби) та створення локальної охорони мережі СКУД. Фахівці враховують фактори, серед яких відсутність “сліпих зон”, облік особливостей ландшафту, наявності об’єктів, що перекривають огляд, та ін.

При проєктуванні відеоспостереження в Києві Професіоналами Юніон Холдинг проводяться складні розрахунки – не варто економити на роботі майстрів і намагатися під’єднати відеоспостереження самостійно.

Скільки коштує послуга монтажу камер та апаратури відеоспостереження

Як розраховується вартість встановлення відеоспостереження та від яких параметрів вона залежить? Важливо розуміти, що проєктування та встановлення відеоспостереження – складні завдання та ціна послуг залежить від наповненості пакета опцій, що купуються. Для кожного замовника вартість монтажу розраховується окремо, адже вона безпосередньо залежить від трудомісткості проєкта, типу обладнання, кількості приладів і т.д. На кожному об’єкті своя специфіка, у кожного замовлення окремі вимоги.Вартість встановлення системи відеоспостереження також залежатиме від кількості камер, реєстраторів, кабелів та інших пристроїв, залучених до роботи.

Що включає послуга “Встановлення камери відеоспостереження під замком”? Стандартний пакет послуг передбачає:

 • виїзд співробітників на об’єкт для проведення обстеження території чи приміщення;
 • підготовку технічного завдання;
 • підбір обладнання відповідно до параметрів об’єкта;
 • підготовка схеми розміщення приладів відеофіксації;
 • виконання монтажних робіт, встановлення відеокамер;
 • тестування та додаткове налаштування за потреби.

Якщо хочете дізнатися детальніше про послугу встановлення відеокамері її ціни – зв’яжіться зі співробітниками Юніон Холдинг для отримання детальної інформації.

Як швидко виконується монтаж відеоспостереження: терміни встановлення відеоспостереження

Скільки часу знадобиться майстрам для виконання комплексу робіт? У кожній окремій ситуації терміни можуть змінюватись від кількох днів для невеликих об’єктів до кількох місяців для великих об’єктів з великою кількістю обладнання та складною схемою реалізації. У нашій компанії працюють фахівці з великим досвідом вирішення практичних завдань, які оперативно реалізують найскладніші проєкти. Встановити відеоспостереження заціни буде однаково у будь-якому разі. Вартість завжди залежить від специфіки об’єкта.

Встановити відеоспостереження у Києві: основні параметри монтажу обладнання

Ще до початку робіт із проєктування та монтажу відеосистем спостереження необхідно відповісти на кілька важливих питань. Отримана інформація дозволить визначити відповідний тип систем та провести установку без серйозних складнощів.

Центральні завдання відеоспостереження стануть відправною точкою для вибору обладнання. Залежно від цілей відрізнятимуться тип та характеристики приладів, а отже, і вартість робіт. Серед затребуваних функцій сучасних систем:

 • виявлення та супровід об’єкта контролю;
 • ідентифікацію об’єкта, розпізнавання (наприклад, автомобільні номери чи особу людини);
 • контроль периметра території;
 • аналітика, підрахунок кількості відвідувачів, контроль черг, контроль забутих предметів тощо.

Для кожного завдання необхідний ретельний підбір обладнання, щоб характеристики обладнання відповідали завданню.

Наступний параметр – складання переліку областей об’єкта, що підлягають спостереженню. Це можуть бути лише основні або всі входи та виходи, паркування, каси, алеї та ін. Обмежуючи область відеоспостереження лише важливими для безпеки зонами можна суттєво скоротити витрати на реалізацію проєкту.

Як працюватиме ваша система відеоспостереження, встановлення буде локальною чи мережевою, чи потрібна вам інтеграція з іншими системами безпеки, чи потрібно підключати сигнали від відеоспостереження? Ці питання є не менш важливими при підборі актуального типу відеосистем.

Встановлення “під ключ” та гарантія на монтаж відеокамер

Установка відеоспостереження у Києві у форматі “під ключ” від Юніон Холдинг – це доступна ціна послуги, гарантія якості всього обладнання та виконуваних робіт, використання сучасних технологій, можливість замовлення обслуговування охоронних систем та впровадження додаткових опцій.

Чому все більше споживачів вибирають системи відеоспостереження як один з елементів охорони об’єкта? Таке рішення має чимало переваг:

 • забезпечує покращення системи безпеки та надійно захищають об’єкт;
 • забезпечують простий та зручний контроль за роботою співробітників та оснащення на підприємствах;
 • допомагають миттєво встановлювати особу порушника і, тим самим, запобігти завданню шкоди;
 • надають можливість відстежувати події на об’єкті з будь-якої точки світу.

Підберіть найбільш ефективне відеообладнання для вашого об’єкта та використовуйте всі переваги такого рішення. Увімкнено монтаж камер відеоспостереження ціни у нас доступні для всіх.

Як встановити якісне відеоспостереження за найкращою ціною

Сьогодні встановлення систем відеоспостереження максимально популярна. Такі системи для забезпечення безпеки встановлюють у квартирах, приватних будинках, котеджах, в офісах, на складах, у торгових та комерційних центрах, у розважальних комплексах, у готелях та інших об’єктах, власники яких прагнуть захистити своє майно. Якщо вас зацікавила встановлення камер відеоспостереження – Замовити її можна онлайн – залиште заявку на сайті охоронної фірми Юніон Холдинг або зв’яжіться з нами за телефоном. Наші співробітники забезпечують повний супровід замовника під час усіх етапів роботи, готують технічну документацію. Інженери Юніон знаходять найкращі рішення для проведення кабельних мереж з урахуванням особливостей інтер’єру приміщень. Ми використовуємо в роботі сучасні цифрові системи, що забезпечують низку переваг, у тому числі високу швидкість передачі даних з камер на пульт охорони, деталізацію кадрів, надійність та довговічність апаратури.

Кожен наш клієнт отримує повний пакет послуг з відеоспостереження і монтажу, гарантійне та післягарантійне обслуговування відеосистем та цілодобову техпідтримку персоналу “Юніон Холдинг”. Дізнатись розцінки на послуги можна у прайс-листі на сайті. Розрахунок підсумкової вартості робіт провадиться індивідуально.

Розповсюджені питання
📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.