Системи охорони периметра
Замовити дзвінок
Системи охорони периметра
01

Реалізація та монтаж системи охорони периметру на об’єктах різних категорій.

02

Індивідуальний та професійний підбір типу системи.

03

Виведення на пульт централізованого спостереження.

04

Гарантійне та післягарантійне обслуговування системи.

05

Ремонтні роботи та відновлення застарілих систем охорони периметру.

Замовити дзвінок
Щоб дізнатися ціну залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжеться
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Наші відгуки
Євген

Чудовий колектив, своєчасні виплати, всупереч обставинам, хлопці та дівчата, радий працювати з вами!

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Миколай

Співпрацюємо з компанією ще з часів ковіду, наняли охорону у ТЦ. Робота без нарікань, навіть зараз, з перебоями світла, професійно і відповідально, вдячні вам!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Миколай

Співпрацюємо з компанією ще з часів ковіду, наняли охорону у ТЦ. Робота без нарікань, навіть зараз, з перебоями світла, професійно і відповідально, вдячні вам!

Олена

Залишу тільки гарний відгук! Хочу відзначити гарне ставлення до клієнтів, професіоналізм. Хорошу фізичну форму, та швидке реагування на надзвичайні ситуації та правопорушення.

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Види фізичної охорони вашого будинку
От специалистов с опытом работы более 20 лет
Сторожова охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона сільськогосподарського підприємства
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Супровід вантажів
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Дивитись усі послуги

Технічна охорона периметра

Охоронні системи периметра

Монтаж системи охорони периметра дозволяє фіксувати спроби незаконного проникнення на об’єкт та забезпечує можливість своєчасного втручання працівників служб безпеки. Безпека периметрів визнана одним з найбільш ефективних методів захисту від проникнення в приміщення і на території об’єктів, що охороняються. Ще до того, як зловмисники проникли до зони охорони, система видає сигнал, що дозволяє не допустити злочинних дій сторонніх осіб.

Що являє собою система охорони периметра? Завдяки підключенню сучасного охоронного обладнання вдається:

 • максимально запобігти можливості проникнення на територію об’єкта сторонніх та зробити такі спроби помітними у будь-який час доби;
 • виключити винесення майна з зон, що охороняються;
 • отримати сигнал про проникнення відразу ж після попадання зловмисників у зону, що охороняється;
 • інтегрувати камери в систему охорони;
 • контролювати безпеку майна віддалено за допомогою додатків для смартфона;
 • встановлювати монтаж системи захисту периметра з використанням бездротового обладнання, що дозволяє уникнути додаткових витрат на ремонт та реконструкцію;
 • захистити територію від будь-яких непроханих гостей.

Захист периметра ділянки – Це перший етап у комплексі охоронних заходів. Контроль периметра дозволяє не допустити попадання сторонніх осіб на територію, на якій їх не повинно бути. Для того, щоб охорона периметра ділянки була ефективною, важливо правильно підібрати обладнання та обладнання для її організації.

Як вибрати комплект охорони периметра

Сьогодні популярністю користуються кілька основних груп охоронних систем цього типу:

 • радіопроменеві прилади та датчики;
 • інфрачервоні системи;
 • геофоні системи;
 • місткісні периметральні системи охорони;
 • вібраційні системи.

У кожному випадку охоронна система периметра підбирається індивідуально з урахуванням специфіки об’єкта і побажань замовника. Додатково охорона території по периметру може здійснюватися та іншими методами, у тому числі бути залучена фізична охорона ділянки по периметру, збудовані перешкоди (огорожі, огорожі). Технічна охоронна система периметр може включати:

 • встановлення систем відеоспостереження;
 • підключення тепловізійних систем;
 • контроль за допомогою радарних систем.

Крім цього фахівцями використовуються лідарні, радіопроменеві, інфрачервоні та віброчутливі датчики. При виборі обладнання обов’язково враховуйте поставлені перед охороною завдання.

Навіщо може використовуватись периметральна охоронна сигналізація? Основне призначення – захист об’єкта від проникнення сторонніх. Крім цього, система захисту периметра служить для:

 • захисту від крадіжки та розкрадання цінного майна;
 • захисту від підкопів;
 • підвищення привабливості об’єкта для потенційних інвесторів;
 • зниження витрат за послуги фізичної охорони.

Система безпеки периметра завжди вибирається з урахуванням специфіки об’єкта. Так, для охорони території котеджу та аеропорту будуть потрібні різні охоронні комплекси і вартість їх також буде різною. Тому важливо серйозно поставитися до підбору систем за типом та призначенням. Для цього:

 • визначте категорію об’єкта за необхідним йому ступенем захисту;
 • класифікуйте можливі ризики;
 • проведіть аудит наявних охоронних споруд (огорожі, огорожі);
 • визначте допустиму вам частоту і можливість помилкових спрацьовувань;
 • виходячи з принципу ціна-якість обладнання.

Один із важливих параметрів, за яким підбирається система контролю периметр – категорування за ступенем необхідного захисту. Багато в чому саме від цього залежить вартість послуг охоронної компанії. Для визначення категорії об’єкта слід визначити його географічне положення та режим роботи, вивчити кількість працівників та тип робочих змін. Приділіть увагу вивченню навколишньої території – наявності інших об’єктів поблизу, їх розташування стосовно периметра, що охороняється, призначення. Важливо врахувати та специфіку роботи об’єкта, наприклад, використання на території небезпечних речовин, ризик виникнення НС, аварій, терористичних актів. Фахівці також визначають ступінь уразливості об’єкта та його слабкі місця та характеристики критичних частин території.

Крім цього, важливо визначити ступінь можливих загроз, адже саме від неї залежить, наскільки ефективною має бути робота системи. Фахівці Юніон Холдинг визначать слабкі місця об’єкта та подбають про те, щоб мінімізувати ризики проникнення у цих частинах території. Це “мертві зони”, що не відображаються на моніторах системи відеоспостереження, ділянки біля хвірток та воріт, на яких найімовірніше проникнення на ділянку сторонніх, огорожі, які можна перестрибнути або перелізти. Нерідко зловмисники навмисно псують кабель або викликають помилкові спрацьовування сигналізації з метою подальшого спрощення попадання на ділянку. Підкопи, виведення з ладу систем освітлення та багато інших лазів, якими користуються злочинці у всьому світі, знайомі фахівцям Юніон. Усі ці загрози опрацьовуються і результат аналізу обов’язково враховується під час виборів оптимальних охоронних систем периметра.

Технічна охорона периметра – одна з послуг, які надає компанія Юніон Холдинг у Києві. Замовити встановлення систем охорони периметра можна онлайн, скориставшись формою на сайті або зв’язавшись з нами за телефоном. Охоронна агенція Юніон надає послуги з монтажу захисних систем в Україні вже довгі роки. Наші спеціалісти в найкоротший термін підберуть оптимальні варіанти оснащення та під’єднають системи для максимального захисту вашого майна.

Розповсюджені питання
📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.