Фізична охорона
Замовити дзвінок
Особливості послуги
01

Матеріальна відповідальність визначена договором

02

Несення служби нічним, денним, змішаним, вахтовим або добовим методом

03

Можливе використання службової собаки

04

Підходить для більшості суб’єктів господарювання, таких як охорони офісів, промислових підприємств, магазинів, складів тощо

05

Фізична охорона «Бізнес» з вільним володінням англ мови

Замовити дзвінок
Етапи комплексу послуг з фізичної охорони
об'єкту та збереження матеріальних цінностей:
 • 1 етап
 • 2 етап
 • 3 етап
 • 4 етап
1/
Аудит безпеки об'єкта
 • Обстеження обʼєкта
 • обговорення місць зберігання ТМЦ
 • документального оформлення його обігу
1/
Пропозиції та узгодження кількості охоронців на об'єкті
 • Визначення зон відповідальності поста охорони та їх обов'язків
 • Розробка та впровадження інструкції з охорони
1/
Пропозиції та впровадження щодо укріплення безпеки технічними засобами охорони
 • Проектування
 • Встановлення
 • Гарантійне обслуговування
1/
Періодичні інструктажі та тренінги для персоналу охорони
 • Регулярна перевірка роботи охорони, в т.ч. нічні
Безпека будинку
Безпека складу
Безпека офісу
Безпека підприємства
Вартість фізичної охорони
Пакет 1
 • Фізична охорона: окремий цілодобовий пост охорони, змінність 1/2, 1/3, екіпіровані форменним одягом, засобами індивідуального захисту, ліхтар
Ціна
від 30000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Пакет 2
 • Фізична охорона об`єктів від двох цілодобових постів охорони, змінність 1/2, 1/3, екіпіровані форменним одягом, засобами індивідуального захисту, ліхтар, радіостанції
Ціна
від 29000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Пакет 3
 • Фізична охорона денним, нічним або змішаним графіком роботи, екіпіровані форменним одягом, засобами індивідуального захисту, ліхтар, радіостанції
Ціна
від 22500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжется
Наші відгуки
Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Аркадій

За послугами приватної охорони. Хлопці на рівні виглядають презентабельно, приємним бонусом було приховане носіння рацій та металодетекторів.

Вадим

З ювілеєм! Ми IT компанія, співпрацюємо з Юніон Холдинг за кількома напрямами вже 5 років, за ці роки не було жодної проблеми або питання. Дякую за професіоналізм!

Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Євген

Чудовий колектив, своєчасні виплати, всупереч обставинам, хлопці та дівчата, радий працювати з вами!

Костянтин

Займаємось перевезенням вантажів, цього року почали співпрацю з Юніон Холдінг. Дякую хлопці за професіоналізм, задля безпеки виправили маршрут, і навіть зекономили на паливі. Будемо далі працювати!

Миколай

Співпрацюємо з компанією ще з часів ковіду, наняли охорону у ТЦ. Робота без нарікань, навіть зараз, з перебоями світла, професійно і відповідально, вдячні вам!

Олександр

Відзначаємо високий професіоналізм Ваших співробітників! Ввічливість і тактовність при виконанні службових обов’язків. Відмінна організація та забезпечення безпеки при проведенні корпоративних заходів. 

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Олена

Залишу тільки гарний відгук! Хочу відзначити гарне ставлення до клієнтів, професіоналізм. Хорошу фізичну форму, та швидке реагування на надзвичайні ситуації та правопорушення.

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Види фізичної охорони
От специалистов с опытом работы более 20 лет
Сторожова охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Комплекс послуг із забезпечення охорони банку та заставного майна
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Охоронний Аутстафінг
Ціна
від 1000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Супровід вантажів
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона будівельного майданчику
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона сільськогосподарського підприємства
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Дивитись усі послуги
Розповсюджені питання
📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.

📌Ваша компанія здійснює охорону ювелірних магазинів в Києві?

Так! Юніон Холдінг пропонує послуги з охорони ювелірних магазинів і бутиків, а також інших видів ТРЦ і магазинів,. Ціни, умови та інші деталі послуги можна дізнатися у нас по телефону.

📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

Фізична охорона об'єктів

Фізична охорона об’єктів в Україні

Безпека будь-якого підприємства може бути забезпечена у різний спосіб. Один з найефективніших і найвигідніших для власника бізнесу – охорона об’єктів спеціалістами. Співробітники охоронного агентства забезпечують безпеку території шляхом здійснення комплексу заходів – цілодобовими постами охорони, роботою диспетчерської служби, використанням інноваційного охоронного обладнання. Компанія Юніон Холдинг надає весь комплекс охоронних послуг у багатьох населених пунктах України. Серед актуальних у будь-який момент пропозицій – безпеки об’єктів у Києві. Завдяки більш ніж 25-річному досвіду роботи у сфері надання охоронних послуг наше агентство забезпечує безпеку об’єктів будь-якої складності на максимальному рівні. У будь-яких критичних ситуаціях наші співробітники діють оперативно та злагоджено.

Навіщо потрібна фізична охорона? Ще кілька десятків років тому такі послуги були потрібні лише вузьким колом представників бізнесу та тіньових структур. Сьогодні допомогою охоронного агентства користуються практично всі великі та дрібні підприємства, а також приватні особи. І такий підхід цілком обґрунтований, адже присутність кваліфікованих охоронців дозволяє вирішити одразу кілька завдань:

 • запобігти проникненню сторонніх осіб на територію;
 • не допустити пошкодження майна;
 • здійснювати контроль пропускного режиму;
 • оперативно реагувати порушення;
 • гарантувати збереження матеріальних засобів та інформації.

Охоронні послуги стали невід’ємною частиною життя багатьох сучасних людей, котрим безпека грає не останню роль. Як показує практика, вартість послуг охорони набагато нижча за можливі втрати при ігноруванні можливих ризиків.

Які послуги з охорони об’єктів ми надаємо

Фізична охорона об’єктів у Києві може бути здійснена у кількох напрямках. Серед основних сфер роботи наших співробітників можна назвати охорону:

 • торгових центрів, магазинів, бутіків;
 • офісів, бізнес-центрів;
 • підприємств різних форм власності;
 • будівельних та промислових об’єктів;
 • складських приміщень;
 • приватних домоволодінь, дач, котеджів;
 • готелів, підприємств сегменту HoReCa.

Що має на увазі охорона обʼєкта в Києві? Усі обов’язки сторін обумовлюються укладеним перед початком співробітництва договором. В умовах угоди буде прописано матеріальну відповідальність виконавця, способи несення служби (денним, нічним, добовим, вахтовим методом), можливість використання службових собак, додаткового обладнання. Крім стандартної послуги забезпечення безпеки, компанія Юніон здійснює фізичну охорону бізнес-об’єктів співробітниками, які вільно володіють іноземною мовою.

Від чого залежить вартість фізичної охорони об’єктів

Скільки буде коштувати фізична охорона обʼєкта в Києві – це питання найчастіше ставлять нові клієнти агентства. Важливо розуміти, що кошторис розраховується індивідуально і залежить від безлічі нюансів. Так, вартість охорони об’єкта за годину буде іншою, ніж при замовленні довгострокового надання послуг. На розцінки впливає площа та характеристики об’єкта, його призначення, наявність та кількість матеріальних цінностей та безліч інших аспектів. При необхідності фахівець Юніон Холдинг здійснить попередній виїзд на об’єкт для його вивчення, аудиту та незалежної оцінки. Після цього буде розрахована оптимальна схема про зберігання об’єкта та її ціна.

Залежно від обраного комплексу заходів змінюватиметься вартість охорони об’єкта на місяць. Дізнатися підсумковий кошторис ви зможете після погодження всіх деталей договору, а ознайомитись з розцінками на охорону об’єктів – у будь-який момент, вивчивши прайс-лист на сайті або зв’язавшись із нашим менеджером для отримання необхідної інформації.

Замовити охоронні послуги можна онлайн, залишивши заявку на сайті або зв’язавшись з нами іншим зручним для вас способом (телефон, електронна пошта, месенджери).