Фізична охорона навчальних закладів
Замовити дзвінок
Особливості послуги
01

Підтримка громадського порядку

02

Контроль входу/виходу відвідувачів

03

Сприяння при евакуаціях, тривогах

04

Контроль дотримання протипожежної безпеки

05

Нічний обхід

Замовити дзвінок
Вартість охорони навчальних закладів
клієнтам фіз.охорони ми надаємо в безоплатне користування на період дії договору охоронною сигналізацією та комплексу відеонагляду з 4-х камер
1 охоронник на об’єкті
 • Денний або нічний пост охорони
 • Максимальна тривалість роботи охорони 16 год на добу
 • Матеріальну відповідальність
Ціна
від 20000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
1 цілодобовий
 • Цілодобове несення служби
 • Використання графіку роботи 1/2, 1/3, 2/4
 • Матеріальну відповідальність
Ціна
від 26000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
2 охоронці та більше
 • Забезпечення засобами зв‘язку між охоронцями
 • Використання гнучкого графіку роботи
Ціна
від 23000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжется
Наші відгуки
Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Костянтин

Займаємось перевезенням вантажів, цього року почали співпрацю з Юніон Холдінг. Дякую хлопці за професіоналізм, задля безпеки виправили маршрут, і навіть зекономили на паливі. Будемо далі працювати!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Аркадій

За послугами приватної охорони. Хлопці на рівні виглядають презентабельно, приємним бонусом було приховане носіння рацій та металодетекторів.

Вадим

З ювілеєм! Ми IT компанія, співпрацюємо з Юніон Холдинг за кількома напрямами вже 5 років, за ці роки не було жодної проблеми або питання. Дякую за професіоналізм!

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Тарас

Дякуємо за консультацію та професіоналізм, звернулися за інформацією щодо ціни та послуг, отримали розгорнуту, докладну відповідь. Думаємо, і здається, знаємо на кому зупинимо свій вибір, — Юніон Холдинг.

Сергій

Врятували майно на будівництві. Розуміємо, що це ваша робота, але майно врятовано, будівництво продовжується без затримок. Вдячні за вашу службу

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Розповсюджені питання
📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.

📌Ваша компанія здійснює охорону ювелірних магазинів в Києві?

Так! Юніон Холдінг пропонує послуги з охорони ювелірних магазинів і бутиків, а також інших видів ТРЦ і магазинів,. Ціни, умови та інші деталі послуги можна дізнатися у нас по телефону.

📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

Охорона освітніх установ

Охорона освітніх установ

Один із найскладніших в організації та нестандартних за своєю суттю охоронних заходів – охорона освітнього закладу. Тут мають бути мінімізовані ризики силових варіантів вирішення проблем, до того ж охоронцям доводиться використовувати в роботі не лише професійні навички, а й елементи педагогіки. Охорона шкіл, дитячих садків, ВНЗ – робота, що вимагає не тільки високої кваліфікації, а й максимального терпіння та стресостійкості. Співробітникам охоронного агентства доводиться як швидко реагувати на небезпечні ситуації, а й виявляти знання дитячої психології, бути комунікабельними, тактовними, приємними у спілкуванні.

Навчальний заклад – це особливий світ. На жаль, далеко не всі його сторони розфарбовані у яскраві кольори. На території навчальних закладів нерідко процвітає дитяча та підліткова злочинність, наркоманія, злодійство, вимагання, булінг. Перед співробітниками охоронної фірми ставляться чіткі завдання, які б попередити злочинні дії як сторонніх осіб, і самих учнів.

Охорона навчальних закладів – це комплекс заходів, який може включати:

 • організацію та здійснення контрольно-пропускного режиму;
 • охорону майна учнів та викладацького складу;
 • патрулювання та обхід території об’єкта;
 • охорону майна установи;
 • запобігання виникненню конфліктних ситуацій.

Крім цього охорона школи може мати на увазі і забезпечення безпеки на масових заходах – випускних, святах першого та останнього дзвоника у школах, ранках у дитячих садках та ін.

Юніон Холдинг: охорона навчальних закладів у Києві

Фізична охорона освітніх установ здійснюється співробітниками агентства Юніон Холдінг із суворим дотриманням вимог, що висуваються до такої роботи. Ефективність охоронних заходів багато в чому залежить від правильності підбору комплексу послуг для тієї чи іншої установи. Школи, ВНЗ, дитячі садки, учбові центри різні. Вони відрізняються і місцем розташування, площею, типом будівель, кількістю учнів, матеріальною базою та безліччю інших нюансів. Охорона шкіл у Києві або будь-якому іншому населеному пункті України має вибудовуватися з урахуванням цих особливостей. Ми здійснюємо попередній виїзд на об’єкт для його аудиту та складання попереднього плану роботи спеціалістів. Усі деталі обговорюються та погоджуються із замовником, після чого вносяться до договору. У ньому може бути прописана як тільки фізична охорона шкіл, і використання сучасних технічних засобів, систем відеоспостереження, оснащення контрольно-пропускних пунктів тощо. Від кількості та наповненості послуг залежатиме і вартість роботи спеціалістів. Але важливо розуміти, що ціна охорони завжди буде нижчою, ніж можливі втрати за її відсутності.

Замовити послугу охорони навчальних закладів можна онлайн через сайт або зателефонувавши нам. Менеджер охоронної компанії надасть усю необхідну вам інформацію та погодить час зустрічі.