Фізична охорона житлових комплексів
Замовити дзвінок
Особливості послуги
01

Підтримка громадського порядку

02

Контроль входу/виходу відвідувачів

03

Сприяння при евакуаціях, тривогах

04

Контроль дотримання протипожежної безпеки

05

Нічний обхід

Замовити дзвінок
Вартість охорони житлових комплексів
клієнтам фіз.охорони ми надаємо в безоплатне користування на період дії договору охоронною сигналізацією та комплексу відеонагляду з 4-х камер
1 конс‘єрж на об’єкті
 • Денний або нічний пост охорони
 • Максимальна тривалість роботи охорони 16 год на добу
 • Несення служби вахтовим або добовим методом
Ціна
від 20000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
1 цілодобовий
 • Цілодобове несення служби
 • Використання графіку роботи 1/2, 1/3, 2/4
 • Матеріальна відповідальність
Ціна
від 26000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
2 охоронці та більше
 • Забезпечення засобами зв‘язку між охоронцями
 • Використання гнучкого графіку роботи
Ціна
від 23000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжется
Наші відгуки
Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Костянтин

Займаємось перевезенням вантажів, цього року почали співпрацю з Юніон Холдінг. Дякую хлопці за професіоналізм, задля безпеки виправили маршрут, і навіть зекономили на паливі. Будемо далі працювати!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Аркадій

За послугами приватної охорони. Хлопці на рівні виглядають презентабельно, приємним бонусом було приховане носіння рацій та металодетекторів.

Вадим

З ювілеєм! Ми IT компанія, співпрацюємо з Юніон Холдинг за кількома напрямами вже 5 років, за ці роки не було жодної проблеми або питання. Дякую за професіоналізм!

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Тарас

Дякуємо за консультацію та професіоналізм, звернулися за інформацією щодо ціни та послуг, отримали розгорнуту, докладну відповідь. Думаємо, і здається, знаємо на кому зупинимо свій вибір, — Юніон Холдинг.

Сергій

Врятували майно на будівництві. Розуміємо, що це ваша робота, але майно врятовано, будівництво продовжується без затримок. Вдячні за вашу службу

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Розповсюджені питання
📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.

📌Ваша компанія здійснює охорону ювелірних магазинів в Києві?

Так! Юніон Холдінг пропонує послуги з охорони ювелірних магазинів і бутиків, а також інших видів ТРЦ і магазинів,. Ціни, умови та інші деталі послуги можна дізнатися у нас по телефону.

📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

Охорона житлових комплексів та будинків

Охорона житлового комплексу

Сучасні житлові комплекси – це безліч квартир, офісів, магазинів. Такі споруди часто мають складну конфігурацію, багато поверхів і досить матеріальних цінностей всередині. Професійна охорона житлового будинку дозволить скоротити до мінімуму ризики несанкціонованого проникнення на територію домоволодіння сторонніх осіб та заподіяння ними шкоди майну мешканців та власників ЖК.

Охорона житлових будинків – Це ефективний захист від злодіїв, вандалів, шахраїв та інших зловмисників. Основне завдання охоронної фірми – забезпечити безпеку та спокій мешканців, а також – знизити ризики заподіяння їм збитків. Охорона майна, інженерних комунікацій, обладнання, а також – підтримання громадського порядку на території, що охороняється – лише частина завдань, які покликана вирішувати безпека житла.

Охорона житлових комплексів у Києві та по Україні.

Компанія Юніон Холдинг надає послуги із забезпечення безпеки багатоквартирних будинків. Для підвищення ефективності захисту об’єкта в більшості випадків застосовується комплексний підхід, до якого можуть бути включені такі заходи:

 • відвідування об’єкта для аналізу ситуації, аудиту, підбору оптимальної охоронної стратегії;
 • надання рекомендацій щодо охорони замовнику послуги, погодження пунктів договору та бюджету;
 • організація та здійснення контрольно-пропускного режиму на об’єкті;
 • монтаж систем відеоспостереження та сигналізації;
 • фізична охорона у вибраному режимі (цілодобово, позмінно, вахтовим методом та ін.);
 • обхід периметра, охорона території ЖК, паркування;
 • контроль проходу та в’їзду на територію комплексу, недопущення проникнення сторонніх;
 • забезпечення протипожежної безпеки.

Охорона багатоквартирних будинків у Києві та інших населених пунктах України здійснюється професійними співробітниками агенції Юніон Холдинг. Ми працюємо на ринку охоронних послуг вже понад 25 років і точно знаємо, як захистити вашу власність, життя та здоров’я. Усі нюанси роботи обговорюються та погоджуються із замовником, після чого укладається договір з чітким переліком послуг та відповідальності виконавця. Вартість охорони багатоквартирного будинку буде залежати від кількості та особливостей заходів, що проводяться охоронним агентством, необхідності використання матеріально-технічної бази, кількості задіяних співробітників, режиму їх роботи та інших нюансів. У будь-якому випадку, на охорону багатоквартирного будинку ціна буде нижчою, ніж можлива шкода внаслідок відсутності надійної системи забезпечення безпеки.

Замовити послуги охорони багатоквартирного будинку ви можете онлайн, залишивши заявку на сайті або зв’язавшись з нами по телефону.