Фізична охорона автостоянок
Замовити дзвінок
Особливості послуги
01

Підтримка громадського порядку

02

Контроль входу/виходу відвідувачів

03

Сприяння при евакуаціях, тривогах

04

Контроль дотримання протипожежної безпеки

05

Нічний обхід

Замовити дзвінок
Вартість охорони автостоянок
клієнтам фіз.охорони ми надаємо в безоплатне користування на період дії договору охоронною сигналізацією та комплексу відеонагляду з 4-х камер
1 охоронник на об’єкті
 • Денний або нічний пост охорони
 • Максимальна тривалість роботи охорони 16 год на добу
 • Несення служби вахтовим або добовим методом
Ціна
від 20000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
1 цілодобовий
 • Цілодобове несення служби
 • Використання графіку роботи 1/2, 1/3, 2/4
 • Матеріальна відповідальність
Ціна
від 26000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
2 охоронці та більше
 • Забезпечення засобами зв‘язку між охоронцями
 • Використання гнучкого графіку роботи
Ціна
від 23000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжется
Наші відгуки
Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Костянтин

Займаємось перевезенням вантажів, цього року почали співпрацю з Юніон Холдінг. Дякую хлопці за професіоналізм, задля безпеки виправили маршрут, і навіть зекономили на паливі. Будемо далі працювати!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Аркадій

За послугами приватної охорони. Хлопці на рівні виглядають презентабельно, приємним бонусом було приховане носіння рацій та металодетекторів.

Вадим

З ювілеєм! Ми IT компанія, співпрацюємо з Юніон Холдинг за кількома напрямами вже 5 років, за ці роки не було жодної проблеми або питання. Дякую за професіоналізм!

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Тарас

Дякуємо за консультацію та професіоналізм, звернулися за інформацією щодо ціни та послуг, отримали розгорнуту, докладну відповідь. Думаємо, і здається, знаємо на кому зупинимо свій вибір, — Юніон Холдинг.

Сергій

Врятували майно на будівництві. Розуміємо, що це ваша робота, але майно врятовано, будівництво продовжується без затримок. Вдячні за вашу службу

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Розповсюджені питання
📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.

📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

Охорона автостоянки та паркінгу

Надійна та гарантовано ефективна охорона автостоянки компанією Юніон

Жодна сучасна система безпеки, сигналізація або механізми блокування замків не стануть на заваді злому авто зловмисниками. Автостоянки, особливо ті, що знаходяться на відкритій місцевості, зазвичай оснащені однією-двома камерами, що зовсім не зупиняються від пошкодження чи зламування автомобіля. Тому краще буде скористатися послугами професіоналів компанії Юніон Холдинг по охрані автостоянок у Києві.

Захист автомобіля та охорона паркування зі спеціалістами компанії Юніон

Як зазвичай обладнується автостоянка? Під відкритим небом роблять майданчик, який іноді огорожують невеликим парканом. На території встановлюється пост охорони, де працює охоронець без досвіду та кваліфікації, завдання якого лише знімати плату з водіїв. Така система не зможе ні зупинити від викрадення авто чи його пошкодження, ні допомогти знайти зловмисника.

Професійна охорона на автостоянці – це один із напрямків компанії Юніон Холдинг. Ми забезпечимо ефективні та надійні механізм захисту вашого автомобіля від злому, крадіжки, пошкодження чи угону. Завдати шкоди авто можуть також неакуратні водії, а сучасні відеоспостереження допоможуть знайти винуватця.

З чого складається ефективна охорона паркинга у Києві?

 1. Облаштування території для підвищення безпеки – встановлення огорожі, поділ зон для паркування, монтаж пропускного пункту.
 2. Сигналізації для інформування про проникнення на територію сторонніх.
 3. Установка камер відеоспостереження на території, датчиків руху для включення освітлення, які працюють цілодобово та за будь-яких погодних умов.
 4. Контрольно-пропускний пункт із охоронцем, який фіксує тривалість перебування авто на території, контроль документів та оплату послуги паркування.
 5. Фізична охорона паркінгу – досвідчений охоронець має відповідну фізичну підготовку та оснащення, щоб зупинити вандалів чи злочинців.
 6. Монтаж тривожної кнопки для оперативного виклику допомоги з охороною.

Охорона стоянки Київ – низька ціна та вищий рівень захисту

Професійна охорона стоянок від компанії Юніон Холдінг – це не просто надійний захист транспорту, а й підвищення репутації власників автостоянок. Власники авто більш охоче ставитимуть його на паркування і платитимуть за послугу там, де обладнані системи відеоспостереження, освітлення, є досвідчений охоронець та інші механізми безпеки.

Замовити охорону підземного паркінгу або просто неба можна в компанії Юніон Холдінг. Пропонуємо послуги з обладнання надійних систем безпеки та фізичної охорони. Наші співробітники мають 20-річний стаж роботи у сфері охорони, тому знають, як запобігти конфліктним ситуаціям та захистити транспорт від зловмисників.

Вартість послуг з охорони доступна та демократична. Ціна визначається індивідуально для кожного замовника, та залежить від особливостей території, додаткових вимог та побажань щодо захисту.

Оформити замовлення на охорону можна через наш сайт або за дзвінком менеджеру, який готовий відповісти на питання, що цікавлять, і допомогти з вирішенням будь-якого питання щодо безпеки паркування.