Фізична охорона складів
Замовити дзвінок
Особливості послуги
01

Забезпечення схоронності ТМЦ

02

Контрольно-пропускний режим + контроль матеріальних перепусток

03

Відеосистеми високої роздільної здатності для протоколювання стану розвантаженого / завантаженого товару;

04

Підтримання протипожежної безпеки

05

Контроль навантажень / вивантажень, цілісності тентів і пломб вантажних машин

06

Система гучного зв'язку та оповіщення

Замовити дзвінок
Вартість фізичної охорони складів
клієнтам фіз.охорони ми надаємо в безоплатне користування на період дії договору охоронною сигналізацією та комплексу відеонагляду з 4-х камер
1 охоронник на об’єкті
 • Денний або нічний пост охорони
 • Максимальна тривалість роботи охорони 16 год на добу
 • Несення служби вахтовим методом
Ціна
від 20000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
1 цілодобовий
 • Цілодобове несення служби
 • Використання графіку роботи 1/2, 1/3, 2/4
 • Матеріальна відповідальність
Ціна
від 26000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
2 охоронці та більше
 • Цілодобове несення служби вахтовим або добовим методом
 • Використання службових собак, за необхідності
 • Матеріальна відповідальність
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжется
Наші відгуки
Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Костянтин

Займаємось перевезенням вантажів, цього року почали співпрацю з Юніон Холдінг. Дякую хлопці за професіоналізм, задля безпеки виправили маршрут, і навіть зекономили на паливі. Будемо далі працювати!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Аркадій

За послугами приватної охорони. Хлопці на рівні виглядають презентабельно, приємним бонусом було приховане носіння рацій та металодетекторів.

Вадим

З ювілеєм! Ми IT компанія, співпрацюємо з Юніон Холдинг за кількома напрямами вже 5 років, за ці роки не було жодної проблеми або питання. Дякую за професіоналізм!

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Тарас

Дякуємо за консультацію та професіоналізм, звернулися за інформацією щодо ціни та послуг, отримали розгорнуту, докладну відповідь. Думаємо, і здається, знаємо на кому зупинимо свій вибір, — Юніон Холдинг.

Сергій

Врятували майно на будівництві. Розуміємо, що це ваша робота, але майно врятовано, будівництво продовжується без затримок. Вдячні за вашу службу

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Види фізичної охорони вашого будинку
От специалистов с опытом работы более 20 лет
Сторожова охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона сільськогосподарського підприємства
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Комплекс послуг із забезпечення охорони банку та заставного майна
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Супровід вантажів
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Охоронний Аутстафінг
Ціна
від 1000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Дивитись усі послуги
Розповсюджені питання
📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.

📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

Охорона складів та складських приміщень

Охорона складу

Організація охорони складських приміщень повинна проводитись з урахуванням специфіки таких приміщень та особливостей їхньої роботи. Для забезпечення безпеки об’єктів, як правило, застосовується комплекс заходів, що включає фізичну охорону та використання сучасних технічних засобів. Грамотна організація охорони складів дозволить попередити:

 • розкрадання та крадіжку майна;
 • аварії та пожежі;
 • проникнення на територію третіх осіб.

Охорона складів здійснюється з урахуванням специфіки об’єктів, у тому числі їх місця розташування (зазвичай великі складські приміщення розташовані за межею міста і далеко від людних місць). Такі об’єкти можуть займати більшу площу, самі будівлі рідко можна назвати капітальними та міцними. Для того щоб охорона складських приміщень була ефективною недостатньо просто патрулювати територію. Необхідно здійснювати регулярний контроль руху транспортних засобів, організувати роботу контрольно-пропускних пунктів та перевірку вантажів (як ввезених, так і вивезених).

Охорона складів у Києві від Юніон Холдинг

Охоронна компанія Юніон Холдінг надає послуги охорони складів у Києві та інших населених пунктах України. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного нового клієнта та підбираємо комплекс охоронних заходів таким чином, щоб робота щодо забезпечення безпеки об’єкта була ефективною у кожному з випадків. Охорона складу у Києві може включати:

 • фізичну охорону та патрулювання;
 • облаштування контрольних постів та пунктів пропуску;
 • обладнання вартового приміщення;
 • встановлення та використання систем відеоспостереження;
 • огляд вантажів;
 • роботу зі службовим собакою.

Замовити можна послуги у різних форматах. Так, охорона складу за вартості коштуватиме дешевше при роботі співробітників охоронного агентства лише у певні години (наприклад, у нічний час та у вихідні). Можливе здійснення цілодобової охорони, робота охоронця змінами та вахтовим методом. Усі нюанси організації охорони обумовлюються із замовником на етапі підготовки договору та бюджету.

Якщо вас цікавить охорона складу ціна якої доступна – зв’яжіться з менеджером охоронної агенції Юніон Холдінг для отримання детальної інформації про послугу. Ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувати нам (всі контакти для зв’язку розміщені на сайті). Співробітники компанії пройшли підготовку та регулярно підвищують кваліфікацію, мають великий досвід роботи у сфері охорони різних об’єктів. Ми несемо матеріальну відповідальність, сума якої обов’язково прописується у договорі між виконавцем та замовником. Охорона в Юніон Холдинг – це оптимальна стратегія безпеки, розроблена спеціально для вашого складу.