Фізична охорона дачі та дачної ділянки
Замовити дзвінок
Особливості послуги
01

Підтримка громадського порядку

02

Контроль входу/виходу відвідувачів

03

Сприяння при евакуаціях, тривогах

04

Контроль дотримання протипожежної безпеки

05

Нічний обхід

Замовити дзвінок
Безпека
Безпека
Безпека
Безпека
Вартість охорони охорона дачі та дачної ділянки
клієнтам фіз.охорони ми надаємо в безоплатне користування на період дії договору охоронною сигналізацією та комплексу відеонагляду з 4-х камер
1 охоронец на об’єкті
 • Денний або нічний пост охорони
 • Максимальна тривалість роботи охорони 16 год на добу
 • Несення служби вахтовим або добовим методом
Ціна
від 20000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
1 цілодобовий
 • Цілодобове несення служби
 • Використання графіку роботи 1/2, 1/3, 2/4
 • Матеріальна відповідальність
Ціна
від 26000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
2 охоронці та більше
 • Забезпечення засобами зв‘язку між охоронцями
 • Використання гнучкого графіку роботи
Ціна
від 23000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжется
Наші відгуки
Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Костянтин

Займаємось перевезенням вантажів, цього року почали співпрацю з Юніон Холдінг. Дякую хлопці за професіоналізм, задля безпеки виправили маршрут, і навіть зекономили на паливі. Будемо далі працювати!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Аркадій

За послугами приватної охорони. Хлопці на рівні виглядають презентабельно, приємним бонусом було приховане носіння рацій та металодетекторів.

Вадим

З ювілеєм! Ми IT компанія, співпрацюємо з Юніон Холдинг за кількома напрямами вже 5 років, за ці роки не було жодної проблеми або питання. Дякую за професіоналізм!

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Тарас

Дякуємо за консультацію та професіоналізм, звернулися за інформацією щодо ціни та послуг, отримали розгорнуту, докладну відповідь. Думаємо, і здається, знаємо на кому зупинимо свій вибір, — Юніон Холдинг.

Сергій

Врятували майно на будівництві. Розуміємо, що це ваша робота, але майно врятовано, будівництво продовжується без затримок. Вдячні за вашу службу

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Розповсюджені питання
📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.

📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

Охорона дачних ділянок

Охорона дачі у Києві з компанією Юніон Холдинг

На дачу зазвичай приїжджають лише у вихідні або в сезони, але там зберігається велика кількість речей, які потрібні власникам. І через те, що цей будинок погано захищається, він часто стає метою грабіжників та зловмисників. Сьогодні їх не зупиняють ні броньовані двері, ні ґрати на вікнах, тому найкраще заздалегідь продумати охорону дачних ділянок за допомогою компанії Юніон Холдінг.

Особливості та переваги охорони дачного будинку

Щоб забезпечити ефективну охорону дачного кооперативу, наші фахівці надають комплексний підхід:

 • Після огляду та оцінки території, особливостей розташування будинку, внутрішніх кімнат, вікон та інших особливостей дачі співробітники охоронної компанії Юніон Холдинг продумують механізми захисту території.
 • Встановлюються камери відеоспостереження, сигналізація, датчики руху, при яких вмикається освітлення та передається сигнал посту охорони. Камери монтуються на ділянках із високим ризиком проникненняззовні, а також усередині будинку.
 • Продумується додатковий захист будинку – датчики пожежної безпеки, задимлення, затоплення та інші заходи.
 • Охоронець може регулярно перебувати на ділянці для захисту будинку, або патруль приїжджає періодично для загального огляду. Крім того, датчики передають сигнали у разі попадання на подвір’я стороннього, а група охорони прибуде на місце протягом декількох хвилин.
 • Власникам встановлюють тривожні кнопки для швидкого реагування охоронців. Також за виклику допомоги під час відсутності господарів у будинку, фахівці передають інформацію на телефон власника.

Охорона дачної ділянки, яка виконується професіоналами, буде запорукою безпеки як речей, так і власників.

Охорона дачних будинків – гарантія безпеки та захист майна

Щоб бути впевненими у збереженні речей та майна, яке зберігається на дачі, а також власної безпеки, необхідно звертатися до професіоналів компанії Юніон Холдінг.

Ми маємо більше 20 років досвіду у сфері охорони, а всі співробітники – професіонали з багаторічним стажем.Охорона для дачі виконується як технічно (установка систем спостереження, датчиків, сигналізацій), і фізично. Охоронці готові регулярно патрулювати ділянку, проводити огляди, приїжджають за кілька хвилин після виклику. Усі фахівці, які працюють у Юніон Холдинг, є колишніми військовослужбовцями, співробітниками прикордонної служби чи Міністерства внутрішніх справ, тому готові до будь-яких ситуацій.

Вартість охорони дачі визначається індивідуально для кожного замовника, залежно від особливостей ділянки та вимог до систем контролю. Але ми гарантуємо демократичну та низьку ціну на безпеку майна та вашу безпеку.

Щоб дізнатися точну вартість та замовити послугу, звертайтесь до нашого менеджера за контактним номером телефону на сайті. Крім того, можна залишити заявку і невдовзі ми зв’яжемося з вами для уточнення деталей.