Фізична охорона сільськогосподарського підприємства
Замовити дзвінок
Особливості послуги
01

Супроводження перевезення посівного матеріалу, засобів захисту рослин

02

Забезпечення збереження насіння та саджанців у період підготовки до посівної;

03

Контроль протруювання та транспортування підготовленого до посадки матеріалу;

04

Контроль витрати та залишку отрутохімікатів при протравленні полів;

05

Забезпечення пожежної безпеки;

06

Моніторинг транспортування та витрати добрив;

07

Патрулювання та обхід; монтаж колючого дроту по периметру об'єкта;

Замовити дзвінок
Вартість фізичної охорони сільськогосподарського підприємства
1 охоронник на об’єкті
 • Денний або нічний пост охорони
 • Максимальна тривалість роботи охорони 16 год на добу
 • Несення служби вахтовим методом
Ціна
від 20000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
1 цілодобовий
 • Цілодобове несення служби
 • Використання графіку роботи 1/2, 1/3, 2/4
Ціна
від 26000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
2 охоронці та більше
 • Цілодобове несення служби вахтовим методом ціна вказана за 1-го охоронця
 • Додатково може бути застосовано: використання службової або сторожової собаки 2000 грн без ПДВ
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжется
Наші відгуки
Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Костянтин

Займаємось перевезенням вантажів, цього року почали співпрацю з Юніон Холдінг. Дякую хлопці за професіоналізм, задля безпеки виправили маршрут, і навіть зекономили на паливі. Будемо далі працювати!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Аркадій

За послугами приватної охорони. Хлопці на рівні виглядають презентабельно, приємним бонусом було приховане носіння рацій та металодетекторів.

Вадим

З ювілеєм! Ми IT компанія, співпрацюємо з Юніон Холдинг за кількома напрямами вже 5 років, за ці роки не було жодної проблеми або питання. Дякую за професіоналізм!

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Тарас

Дякуємо за консультацію та професіоналізм, звернулися за інформацією щодо ціни та послуг, отримали розгорнуту, докладну відповідь. Думаємо, і здається, знаємо на кому зупинимо свій вибір, — Юніон Холдинг.

Сергій

Врятували майно на будівництві. Розуміємо, що це ваша робота, але майно врятовано, будівництво продовжується без затримок. Вдячні за вашу службу

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Розповсюджені питання
📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.

📌Ваша компанія здійснює охорону ювелірних магазинів в Києві?

Так! Юніон Холдінг пропонує послуги з охорони ювелірних магазинів і бутиків, а також інших видів ТРЦ і магазинів,. Ціни, умови та інші деталі послуги можна дізнатися у нас по телефону.

📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

Види фізичної охорони вашого будинку
От специалистов с опытом работы более 20 лет
Сторожова охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Супровід вантажів
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Комплекс послуг із забезпечення охорони банку та заставного майна
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Охоронний Аутстафінг
Ціна
від 1000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона будівельного майданчику
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Дивитись усі послуги

Охорона заводів та підприємств

Організація охорони на підприємстві

Організація охорони великих виробничих підприємств потребує детального вивчення специфіки діяльності об’єкта, займаної ним території, особливостей функціонування. Як правило, організація охорони об’єктів підприємства включає комплекс основних заходів:

 • організація та контроль пропускного режиму;
 • створення умов внутрішнього та зовнішнього контролю доступів;
 • забезпечення пропускного режиму для транспортних засобів;
 • фізична охорона території та приміщень;
 • патрулювання периметра;
 • встановлення та обслуговування систем відеоспостереження та сигналізації;
 • попередження несанкціонованих дій;
 • захист майна та працівників підприємств.

Охорона підприємств у Києві – один із основних напрямків діяльності компанії Юніон Холдинг. Ми забезпечуємо безпеку промислових та виробничих об’єктів, комерційних структур, автопарків, складів, заводів, терміналів та інших установ. Охорона заводів та підприємств здійснюється строго за індивідуальними схемами, що розробляються з урахуванням особливостей функціонування об’єкта. За потреби фахівці Юніон Холдинг здійснює попередній виїзд на об’єкт для вивчення його специфіки та аудиту з метою подальшої розробки оптимальної стратегії. Під час таких виїздів проводиться огляд території та приміщень щодо визначення слабких зон та очевидних загроз та ризиків. По завершенню аудиту фахівець складає звіт із описом отриманих даних, на підставі якого буде розроблено стратегію подальшої роботи із забезпечення безпеки об’єкта.

Охорона виробничих об’єктів у Юніон Холдинг

Організація фізичної охорони підприємства – завдання, вирішення якої вимагає наявності цілого комплексу професійних знань і практичних навичок. Вже понад 25 років ми надаємо послуги із забезпечення безпеки майна підприємств та їх співробітників. Наші фахівці регулярно проходять підвищення кваліфікації, вивчають та освоюють нові принципи роботи та технології, завдяки чому охорона виробничих підприємств в Юніон Холдинг завжди відповідає сучасним вимогам та реаліям.

Охорона промислових підприємств – це комплекс заходів, який може включати різні послуги. Вони підбираються для кожного замовника індивідуально і можуть мати на увазі як мінімальний пакет послуг, так і посилену охорону. Від того, які заходи обумовлені договором, залежатиме підсумкова вартість послуг, кількість виділених на підприємство співробітників охоронної фірми, необхідність використання технологічних засобів та систем та інші нюанси роботи.

Посилена фізична охорона підприємства у Києві – це стандартний пакет послуг, доповнений, за необхідності, такими заходами, як інспекторський контроль, виїзні варти, залучення службових собак, встановлення систем відеоспостереження та ін. Такі послуги з охорони підприємств найбільш популярні представниками великого бізнесу, заводів, великих складів. Підбір комплексу послуг завжди здійснюється після аналізу специфіки об’єкта та оцінки ризиків фахівцями.

Від чого залежить ціна охорони території підприємства? При складанні кошторису враховується кількість працівників, що задіяні в роботі, насиченість пропускного режиму, кваліфікація співробітників, умови несення служби, місце розміщення підприємства, технічне оснащення об’єкта. Замовити послугу та розрахувати вартість можна на сайті компанії або зв’язавшись із нашим менеджером по телефону, e-mail, через месенджери.