Охорона об'єктів із собаками
Замовити дзвінок
Особливості послуги
01

Обмежена матеріальна відповідальність

02

Най економічний варіант

03

Найчастіше застосовується вахтовий метод несення служби

04

Підходить для охорони паркінгу, конс’єрж, охороняємих територій з відсутністю малогабаритних матеріальних цінностей

05

Можливе використання службової собаки

Замовити дзвінок
Вартість охорони об'єктів із собаками
1 охоронник на об’єкті
 • Денний або нічний пост охорони
 • Максимальна тривалість роботи охорони 16 год на добу
 • Несення служби вахтовим методом
Ціна
від 20000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
1 цілодобовий
 • Цілодобове несення служби
 • Використання графіку роботи 1/2, 1/3, 2/4
Ціна
від 26000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
2 охоронці та більше
 • Цілодобове несення служби вахтовим методом ціна вказана за 1-го охоронця
 • Додатково може бути застосовано: використання службової або сторожової собаки 2500 грн без ПДВ
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжется
Наші відгуки
Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Костянтин

Займаємось перевезенням вантажів, цього року почали співпрацю з Юніон Холдінг. Дякую хлопці за професіоналізм, задля безпеки виправили маршрут, і навіть зекономили на паливі. Будемо далі працювати!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Аркадій

За послугами приватної охорони. Хлопці на рівні виглядають презентабельно, приємним бонусом було приховане носіння рацій та металодетекторів.

Вадим

З ювілеєм! Ми IT компанія, співпрацюємо з Юніон Холдинг за кількома напрямами вже 5 років, за ці роки не було жодної проблеми або питання. Дякую за професіоналізм!

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Тарас

Дякуємо за консультацію та професіоналізм, звернулися за інформацією щодо ціни та послуг, отримали розгорнуту, докладну відповідь. Думаємо, і здається, знаємо на кому зупинимо свій вибір, — Юніон Холдинг.

Сергій

Врятували майно на будівництві. Розуміємо, що це ваша робота, але майно врятовано, будівництво продовжується без затримок. Вдячні за вашу службу

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Розповсюджені питання
📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.

📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

Охорона об'єктів із собаками

Надійна охорона об’єктів з собаками в Києві

Промислові зони, території заводів, підприємств, складів повинні мати посилену систему охорони, оскільки зазвичай там не огороджені периметри або слабке освітлення. Це може спричинити вандалізм, крадіжки, проникнення сторонніх. І щоб уникнути неприємних ситуацій, краще скористатися охороною території собаками Такий спосіб патрулювання зон з підвищеним ризиком проникнення вигідніший, ніж мати тільки систему відеоспостереження або одного-двох охоронців.

Охорона об’єкта собаками: особливості та переваги послуг

Зазвичай великі підприємства чи території складів мають комбіновану систему охорони – є один-два пости з охоронцями, камери, встановлені у найуразливіших місцях чи біля цінного майна. Періодично працівник охорони робить обходи. І дуже рідко він озброєний чи справді може зупинити зловмисника, окрім як викликати допомогу. Складність у тому, що час патрулювання легко прорахувати, а в темний час доби людина може не помітити сторонніх на території.

Охорона об’єктів службовими собаками більш вигідна і зручна, тому що спеціально навчені тварини виступають не просто “очима та вухами” охоронця, але і при появі зловмисників гавканням привернуть до нього увагу. Крім того, собака зможе зупинити стороннього, допомогти охоронцеві у затриманні.

Як виконується процедура охорони службовими собаками та у чому особливості процесу?

 • Охорона собаками підходить для великих територій, неосвітлених зон, складів, полів, гаражних просторів, промислових підприємств, а також там, де немає повноцінної огорожі чи відеоспостереження.
 • Фахівець разом із службовим собакою періодично проходить усю територію. Так як людина візуально може не побачити стороннього вночі, то собака почує і побачить його ще здалеку.
 • Можна поставити ланцюгові пости на місцях з найбільшим ризиком проникнення, що запобігатиме потраплянню зловмисників на територію. У разі проходу собака буде своєрідною сигналізацією і зможе привернути увагу охорони.
 • Охорона території собаками вигідна, тому що навчені тварини не беруть корм чи воду у сторонніх, не піднімають їжу із землі, тому їх не можна підкупити чи приспати увагу.

Щоб замовити послугу охорони території собакою від професіоналів компанії Юніон Холдінг достатньо залишити заявку на нашому сайті, після чого в короткі терміни з вами зв’яжеться наш менеджер. Також ви можете зателефонувати нашому консультанту за контактним номером телефону для уточнення деталей послуги, вартості та отримання відповідей на запитання.