Встановлення охоронної сигналізації
Замовити дзвінок
Особливості послуги
01

Монтаж та налагодження всіх типів систем охоронної сигналізації .

02

Цілодобовий моніторинг з виіздом групи швидкого реагування.

03

Виведення на пульт централізованого спостереження.

04

Технічне обслуговування та ремонт систем охоронної сигналізації.

05

Гарантія на виконані роботи та обладнання.

Замовити дзвінок
Щоб дізнатися ціну на супровід вантажів залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжеться
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Наші відгуки
Євген

Чудовий колектив, своєчасні виплати, всупереч обставинам, хлопці та дівчата, радий працювати з вами!

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Миколай

Співпрацюємо з компанією ще з часів ковіду, наняли охорону у ТЦ. Робота без нарікань, навіть зараз, з перебоями світла, професійно і відповідально, вдячні вам!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Миколай

Співпрацюємо з компанією ще з часів ковіду, наняли охорону у ТЦ. Робота без нарікань, навіть зараз, з перебоями світла, професійно і відповідально, вдячні вам!

Олена

Залишу тільки гарний відгук! Хочу відзначити гарне ставлення до клієнтів, професіоналізм. Хорошу фізичну форму, та швидке реагування на надзвичайні ситуації та правопорушення.

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Види фізичної охорони вашого будинку
От специалистов с опытом работы более 20 лет
Сторожова охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона сільськогосподарського підприємства
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Супровід вантажів
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Дивитись усі послуги

Встановлення охоронної сигналізації

Монтаж охоронної сигналізації та її обслуговування

Охоронна сигналізація встановлюється на об’єктах різного цільового призначення. Це комплекс технічних засобів, що дозволяє миттєво визначати несанкціоноване проникнення на об’єкт, формувати тривожний сигнал і передавати його службам реагування для оповіщення про подію. Для встановлення можуть використовуватись різні моделі систем безпеки – у Києві та інших регіонах України представлений широкий асортимент пропозицій. У них схожі характеристики, принцип дії та комплектація. Від моделі залежатимуть і ціни на монтаж сигналізації. Конструкція практично всіх систем включає:

 • охоронні датчики;
 • приймально-контрольне обладнання із клавіатурою;
 • систему оповіщення.

Датчики – прилади, від якості яких залежить результативність роботи усієї системи. Вони є “очима і вухами” сигналізації, служать виявлення порушників і передають сигнал про ситуацію інші пристрої. Підбирати датчики слід з урахуванням їх технічних характеристик та завдань, вирішення яких актуальне для замовника.

Як здійснюється монтаж системи охоронної сигналізації

Монтаж охоронних сигналізацій виробляється у кілька етапів. На першому виконується прокладання кабелів, після чого фахівці розпочинають монтаж обладнання та програмування ППК (приладу приймально-контрольного). Сьогодні на українському ринку представлено багато варіантів радіоканальних датчиків, встановлення яких не потребує прокладання кабелів. До недоліків таких пристроїв можна віднести необхідність заміни елементів живлення. Але переваги, якими володіє бездротова система сигналізації, нівелюють складнощі, спричинені необхідністю регулярних перевірок працездатності.

Встановлення систем охоронної сигналізації – робота для професіоналів, та й ціна послуги компанії Юніон Холдинг дозволяє скористатися допомогою фахівців без ризику для бюджету.

Які завдання можна вирішити за допомогою монтажу сигнального обладнання

Встановлення охоронної системи сигналізації допомагає здійснювати захист:

 • периметр;
 • площі;
 • дверей та вікон;
 • будівельних конструкцій

Монтаж та встановлення охоронної сигналізації дозволить виявити порушників при проникненні ними за межу території, що охороняється, або в межі приміщення. Датчики зреагують на відкриття та розбиття вікон, дверей, стін, підлоги та стелі. Інформація, отримана за допомогою датчиків, передається на приймально-контрольний прилад (проводами або радіозв’язком). Пристрій формує тривожний сигнал, який буде миттєво переданий на пульт компанії, з якою укладено охоронний договір, а також – власнику об’єкта, що охороняється. Деякі моделі охоронних систем мають на увазі можливість включення світлозвукового оповіщення (сирени, мигалок) та функції блокування дверей та вікон, використання жалюзі, ролет та ін. Для програмування пристрою використовується виносна клавіатура, сучасні моделі можуть передавати інформацію на смартфон власника, який за допомогою гаджета може здійснювати управління системою – включати та відключати, отримувати інформацію з датчиків, керувати периферійними пристроями.

Чому варто встановити одну із конфігурацій охоронних систем від Юніон Холдинг

Послуги з встановлення охоронної сигналізації надаються компанією Юніон Холдинг на вигідних для замовників умовах. Ми пропонуємо співпрацю, в якій можна відзначити такі переваги:

 • надійність – вже понад 15 років ми працюємо на українському ринку охоронних систем, використовуємо в роботі лише якісне обладнання та всі роботи проводимо самостійно – тільки так можемо гарантувати високу якість та функціональність елементів систем;
 • доступний прайс на монтаж охоронної сигналізації – ми йдемо назустріч клієнтам та знаходимо оптимальні шляхи вирішення завдань оплати та вартості готового комплекту охоронної системи;
 • індивідуальний комплексний підхід – ми не використовуємо в роботі шаблонних рішень та для кожної квартири, дачі, офісу, підприємства, складу або будь-якого іншого об’єкта розробляємо окремий проєкт, підбираємо комплекс приладів та проводимо монтаж з урахуванням специфіки об’єкта та побажань замовника;
 • у комплексі із системою охоронної сигналізації ви можете замовити встановлення обладнання для відеоспостереження від компанії Юніон Холдинг, що дозволить візуалізувати причини тривоги та підвищити результативність системи безпеки об’єкта.

Установка охоронної сигналізації, ціна якої завжди узгоджується із замовником – це вигідне вкладення коштів у безпеку об’єкта на монтаж охоронної сигналізації ціни залежить від типу застосовуваного устаткування, специфіки об’єкта, поставлених завдань. Фахівці компанії Юніон Холдинг підберуть комплекс заходів таким чином, що встановлення охоронної сигналізації за ціни точно вам підійде. Позначте доступний бюджет під час замовлення послуги та ми підберемо оптимальний варіант з урахуванням представленої інформації.

Юніон Холдинг – це установка охоронної сигналізації у Києві, ціна і якість якої точно привернуть до себе увагу. Якщо вас цікавить охоронна сигналізація, монтаж якої виконують фахівці з багаторічним досвідом – залиште заявку на сайті. Замовити послугу можна також за телефоном або через месенджер.

Кожен випадок розглядається фахівцями компанії окремо. Ви можете замовити встановлення охоронних систем, сигналізації, систем відеоспостереження у форматі “під ключ”, вибрати комфортні за функціоналом та вартістю рішення. Наші фахівці виїжджають на об’єкт, вивчають особливості об’єкта, підбирають кращі рішення для контролю доступу в зону, що охороняється. Працювати та жити необхідно безпечно.

Розповсюджені питання
📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.