Фізична охорона магазинів та торгових центрів
Замовити дзвінок
Особливості послуги
01

Підтримання громадського порядку

02

Володіння англійською мовою

03

Контроль дотримання протипожежної безпеки

04

Сприяння адміністрації в позаштатних ситуаціях, тривогах, евакуаціях

05

Прийомка товару

06

Матеріальна відповідальність

Замовити дзвінок
Вартість охорони магазинів та торгових центрів
1 охоронник
 • Денний або нічний пост охорони
 • Максимальна тривалість роботи охорони 16 год на добу
 • Матеріальна відповідальність
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
1 цілодобовий
 • Цілодобове несення служби
 • Використання графіку роботи 1/2, 1/3, 2/4
 • Матеріальна відповідальність
Ціна
від 35000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
2 охоронці та більше
 • Забезпечення засобами зв‘язку між охоронцями
 • Використання гнучкого графіку роботи
Ціна
від 30000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжется
Наші відгуки
Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Костянтин

Займаємось перевезенням вантажів, цього року почали співпрацю з Юніон Холдінг. Дякую хлопці за професіоналізм, задля безпеки виправили маршрут, і навіть зекономили на паливі. Будемо далі працювати!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Аркадій

За послугами приватної охорони. Хлопці на рівні виглядають презентабельно, приємним бонусом було приховане носіння рацій та металодетекторів.

Вадим

З ювілеєм! Ми IT компанія, співпрацюємо з Юніон Холдинг за кількома напрямами вже 5 років, за ці роки не було жодної проблеми або питання. Дякую за професіоналізм!

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Тарас

Дякуємо за консультацію та професіоналізм, звернулися за інформацією щодо ціни та послуг, отримали розгорнуту, докладну відповідь. Думаємо, і здається, знаємо на кому зупинимо свій вибір, — Юніон Холдинг.

Сергій

Врятували майно на будівництві. Розуміємо, що це ваша робота, але майно врятовано, будівництво продовжується без затримок. Вдячні за вашу службу

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Послуги які можуть Вас зацікавити
Сторожова охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Комплекс послуг із забезпечення охорони банку та заставного майна
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Охоронний Аутстафінг
Ціна
від 1000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Супровід вантажів
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона складів
Ціна
від 23000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона сільськогосподарського підприємства
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Супровід вантажів
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Дивитись усі послуги
Розповсюджені питання
📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.

📌Ваша компанія здійснює охорону ювелірних магазинів в Києві?

Так! Юніон Холдінг пропонує послуги з охорони ювелірних магазинів і бутиків, а також інших видів ТРЦ і магазинів,. Ціни, умови та інші деталі послуги можна дізнатися у нас по телефону.

📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

Охорона торгових центрів та об'єктів

Охорона магазинів

Розвиток роздрібної торгівлі та поява величезної кількості магазинів та супермаркетів стало однією з причин зростання рівня злочинності. Крадіжка у торгових точках – не новина. Чим більше магазин, тим більше ризиків, що кожен день після його закриття на полицях і стендах бракуватиме великої кількості товарів. Допомогти у вирішенні проблеми може кваліфікована охорона для магазину. Власники приватного торговельного бізнесу все частіше звертаються за подібними послугами до професійних охоронних агентств, адже це – оптимальний та найбільш ефективний спосіб попередити розкрадання та позбутися частих візитів зловмисників.

Охорона магазинів у Києві та інших населених пунктах України дозволяє запобігти великим фінансовим втратам через крадіжки. Причому, йдеться не лише про крадіжки, які скоєні злочинцями, які спеціально прийшли для цього в магазин. На жаль, серед покупців також є несумлінні особи, які воліють взяти товар – продукти та напої, вжити їх і не сплатити.

Охорона торгового центру вимагає більшої уваги, ніж невеликого кіоску, адже і площа такого об’єкта набагато більша, і кількість товарів незрівнянно з кількістю продуктів на полицях мафа. Для боротьби з розкраданнями у великих торгових центрах необхідно організувати комплексну охорону, яка, як правило, включає:

 • встановлення та організацію роботи систем відеоспостереження;
 • встановлення систем електронного контролю товарів;
 • фізичну охорону об’єкта;
 • контроль виходу відвідувачів із магазину.

І якщо охорона мафів у Києві, як і в інших регіонах країни, може здійснюватися однією людиною, то для забезпечення безпеки великих торгових об’єктів знадобиться команда професіоналів та новітні технологічні засоби.

У більшості випадків охорона торгових приміщень має на увазі комплекс заходів, до яких входять:

 • патрулювання території об’єкта;
 • підтримка порядку;
 • контроль пропускного режиму;
 • розміщення охоронних постів;
 • контроль відвідувачів магазину;
 • попередження розкрадань, псування товару та обладнання;
 • проведення огляду приміщень перед початком роботи та після закриття торгової точки;
 • контроль за дотриманням правил пожежної безпеки.

За потреби співробітники охоронного агентства проводять огляд особистих речей відвідувачів та працівників відповідно до законодавства України.

Охорона торгових площ від Юніон Холдинг

Охорона супермаркетів у Києві, охорона торгових точок з різним товарообігом – один із напрямків діяльності компанії Юніон Холдинг. Вже понад 25 років ми надаємо послуги представникам приватного бізнесу та державних підприємств та охорона торгових об’єктів – один із найбільш затребуваних напрямів у нашій роботі. За роки роботи на українському ринку ми вирішували завдання різного рівня складності, в тому числі – організовували охорону великих торгових мереж та робили це досить успішно, про що свідчать відгуки наших клієнтів. Ми працюємо по всій території України, що дозволяє власникам торгових мереж із представництвами у різних містах співпрацювати з одним охоронним агентством, не ускладнюючи собі роботу пошуком нових партнерів на місці відкриття кожної нової точки.

Скільки потрібно часу для того, щоб охорона торгових приміщень почала повноцінно працювати? Багато в чому відповідь це питання залежить від специфіки підприємства, площі приміщень, кількості співробітників та інших нюансів. Фізична охорона магазинів невеликої площі може бути організована в один день. Охорона торгових центрів вимагає більш тривалої підготовки, але терміни початку роботи фахівців завжди обумовлюються індивідуально після огляду об’єкта нашими співробітниками та проведення аналітики.

Якою буде вартість охорони магазину? Як і питання часу, проблема ціни вирішується індивідуально. Ми завжди погоджуємо із замовником умови надання послуг, доступний бюджет, побажання та вимоги до охоронних заходів. Ціна фізичної охорони супермаркетів та інших торгових об’єктів буде залежати від кількості та призначення заходів, кількості задіяних співробітників охоронного агентства, режиму їх роботи, вимог до обмундирування, спецзасобів та ін. зручним для вас способом. Ми завжди шукаємо компромісні рішення щодо оплати.

Охорона ТЦ та магазинів – це надійність та гарантія безпеки угоди. З кожним із клієнтів ми укладаємо договір із матеріальною відповідальністю, сума якої обговорюється із замовником на етапі узгодження умов співробітництва.

Замовити послуги охоронної фірми можна онлайн та за телефоном. За потреби зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації.