Фізична охорона офісів та бізнес центрів
Замовити дзвінок
Особливості послуги
01

Контрольно-пропускний режим

02

Контроль відеонагляду

03

Нічний обхід

04

Контроль дотримання протипожежної безпеки, первинні заходи в разі пожежі

05

Діловий костюм

Замовити дзвінок
Вартість охорони офісів та бізнес-центрів
клієнтам фіз.охорони ми надаємо в безоплатне користування на період дії договору охоронною сигналізацією та комплексу відеонагляду з 4-х камер
1 охоронник на об’єкті
 • Денний або нічний пост охорони
 • Максимальна тривалість роботи охорони 16 год на добу
 • Матеріальна відповідальність
Ціна
від 20000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
1 цілодобовий
 • Цілодобове несення служби
 • Використання графіку роботи 1/2, 1/3, 2/4
 • Матеріальна відповідальність
Ціна
від 26000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
2 охоронці та більше
 • Забезпечення засобами зв‘язку між охоронцями
 • Використання гнучкого графіку роботи, вартість вказана за 1-ого охоронця
Ціна
від 26000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжется
Наші відгуки
Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Костянтин

Займаємось перевезенням вантажів, цього року почали співпрацю з Юніон Холдінг. Дякую хлопці за професіоналізм, задля безпеки виправили маршрут, і навіть зекономили на паливі. Будемо далі працювати!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Аркадій

За послугами приватної охорони. Хлопці на рівні виглядають презентабельно, приємним бонусом було приховане носіння рацій та металодетекторів.

Вадим

З ювілеєм! Ми IT компанія, співпрацюємо з Юніон Холдинг за кількома напрямами вже 5 років, за ці роки не було жодної проблеми або питання. Дякую за професіоналізм!

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Тарас

Дякуємо за консультацію та професіоналізм, звернулися за інформацією щодо ціни та послуг, отримали розгорнуту, докладну відповідь. Думаємо, і здається, знаємо на кому зупинимо свій вибір, — Юніон Холдинг.

Сергій

Врятували майно на будівництві. Розуміємо, що це ваша робота, але майно врятовано, будівництво продовжується без затримок. Вдячні за вашу службу

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Послуги які можуть Вас зацікавити
Сторожова охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Комплекс послуг із забезпечення охорони банку та заставного майна
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Охоронний Аутстафінг
Ціна
від 1000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Супровід вантажів
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона складів
Ціна
від 23000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона сільськогосподарського підприємства
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Супровід вантажів
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Дивитись усі послуги
Розповсюджені питання
📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.

📌Ваша компанія здійснює охорону ювелірних магазинів в Києві?

Так! Юніон Холдінг пропонує послуги з охорони ювелірних магазинів і бутиків, а також інших видів ТРЦ і магазинів,. Ціни, умови та інші деталі послуги можна дізнатися у нас по телефону.

📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

Охорона офісу

Охорона офісів

Компанія Юніон Холдинг вже тривалий час забезпечує охорону підприємств різних напрямів діяльності. Серед послуг – фізична охорона офісів у Києві та інших населених пунктах України. Схема охорони завжди підбирається індивідуально з урахуванням особливості офісних приміщень та побажань замовника.

Охорона офісу в Києві або іншому місті – це комплекс заходів, спрямованих на безпеку об’єкта. У роботі ми використовуємо такі методи:

 • встановлення систем сигналізації та відеоспостереження;
 • забезпечення контролю пропускного режиму;
 • фізична охорона офісу.

Комплекс заходів завжди підбирається індивідуально, тому й вартість охорони офісу на місяць буде різною для різних об’єктів. Дізнатися розцінки на послуги можна у прайс-листі на сайті або зв’язавшись з менеджером компанії іншим зручним для вас способом (телефоном, електронною поштою, через месенджери).

Професійні послуги охорони офісів: гарантія вашої безпеки

Охоронна агенція Юніон Холдинг працює на українському ринку вже понад 25 років. Наш штат – професійні охоронці із багаторічним стажем роботи у сфері забезпечення безпеки. Ми спеціалізуємося на охороні як невеликих офісів, так і великих підприємств, маємо сучасну технічну базу, що дозволяє оптимізувати роботу фахівців та забезпечити максимальну безпеку об’єкта, що охороняється. Як показує досвід, найбільш ефективна робота з охорони офісних приміщень має на увазі поєднання фізичної охорони, використання сучасних технологічних засобів захисту та систем безпеки.

Навіщо потрібна охорона офісу фірми, чи потрібно переплачувати за таку послугу? Важливо розуміти, що бажання заощадити може спричинити серйозні витрати і втрати. Будь-яке офісне приміщення – осередок дорогого обладнання та важливих документів. Як матеріальні цінності, і інформацію необхідно надійно захистити від розкрадання і крадіжки. Не варто забувати і про те, що саме в офісі більшу частину часу проводить керівництво компанії, яке потребує охорони не менше майна. Відсутність охорони в офісі – пряме запрошення зловмисників у гості, яке навряд чи закінчиться приємно для власників бізнесу. Присутність у будівлі озброєних, добре екіпірованих людей – достатня причина для того, щоб уникати посягань на такі об’єкти. Тим більше, охорона офісів у Києві може бути досить бюджетною – ми пропонуємо обрати найбільш комфортний за ціною та наповненням пакет послуг з кількох запропонованих нами варіантів.

Професійна охорона офісу – це лояльна ціна та високий рівень компетентності співробітників. Ми підберемо оптимальний пакет послуг з урахуванням специфіки підприємства, ваших побажань та зазначеного бюджету. Замовити послугу легко – залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.