Системи контролю доступу (СКД)
Замовити дзвінок
Особливості послуги: системи контролю доступу (СКД)
01

Кваліфікрваний підбір системи контролю доступа оптимального варіанту під різні категорії об’єкту.

02

Монтаж та пусконалагоджувальні роботи автономної та мережевої системи контролю доступа.

03

Облік робочого часу.

04

Обладнання прохідних автоматичними турнікетами, КПП шлагбаумами.

Замовити дзвінок
Щоб дізнатися ціну залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжеться
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Наші відгуки
Євген

Чудовий колектив, своєчасні виплати, всупереч обставинам, хлопці та дівчата, радий працювати з вами!

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Миколай

Співпрацюємо з компанією ще з часів ковіду, наняли охорону у ТЦ. Робота без нарікань, навіть зараз, з перебоями світла, професійно і відповідально, вдячні вам!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Миколай

Співпрацюємо з компанією ще з часів ковіду, наняли охорону у ТЦ. Робота без нарікань, навіть зараз, з перебоями світла, професійно і відповідально, вдячні вам!

Олена

Залишу тільки гарний відгук! Хочу відзначити гарне ставлення до клієнтів, професіоналізм. Хорошу фізичну форму, та швидке реагування на надзвичайні ситуації та правопорушення.

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Види фізичної охорони вашого будинку
От специалистов с опытом работы более 20 лет
Сторожова охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона сільськогосподарського підприємства
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Супровід вантажів
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Дивитись усі послуги

Монтаж СКУД (систем контролю та керування доступом)

Монтаж систем контролю та керування доступом

Система контролю та управління доступом або СКУД – оптимальне рішення для запобігання небажаному проникненню на територію об’єкта.Монтаж систем контролю доступу дозволить суттєво знизити ризики вторгнення сторонніх осіб та допоможе захистити майно від крадіжки. У житлових будинках роль приладу контролю доступу найчастіше виконують домофони та відеофони. Для великих підприємств такі пристрої також є актуальними. У будинках, відведених під офіси, на великих промислових та адміністративних об’єктах більш доцільний монтаж систем СКУД.

Види та особливості встановлення систем СКУД

На першому етапі робіт із монтажу пристроїв проводять підготовку, що включає обстеження об’єкта та вивчення особливостей його експлуатації. Після аналізу розробляється проєкт, який обов’язково узгоджується із замовником. Наступний етап – встановлюється система контролю та управління доступом, монтаж якої має на увазі:

  • встановлення всього необхідного обладнання;
  • прокладання кабелів;
  • з’єднання робочих вузлів між собою.

Після проведення всіх етапів монтажних робіт фахівці компанії Юніон Холдинг проводять підключення та тестування системи. На цьому етапі проводиться точне налаштування системи, створюються ключі для входу, якими надалі користуватиметься персонал. Це можуть бути звичайні електромагнітні карти або складніші варіанти – сканери відбитків пальців, сітківки ока, венозної сітки долоні і т.п.

Тип системи СКУД підбираються залежно від специфіки об’єкта чи території. Пристрої представлені у двох категоріях – автономні та мережеві.

Коли актуальним є монтаж автономних систем контролю доступу

Монтаж системи контролю доступу, прайс на який залежить від типу системи, у форматі автономної дії найчастіше застосовують для невеликих будівель та організацій. Така система забезпечує можливість доступу на територію співробітників або мешканців (осіб, які мають право на вхід до будівлі) та заборону проникнення сторонніх осіб. Монтаж таких систем, як правило, проводиться на центральних та запасних входах/виходах. Автономна СКУД може бути з одним або двома зчитувачами з можливістю обліку робочого часу. Для контролю пропуску встановлюються шлагбауми (турнікети) або двері (хвіртки) із замком. Налаштування автономного контролера здійснюється локально і кожен контролер налаштовується окремо. Це не зручно, коли система велика та розгалужена. У цих ситуаціях доцільне встановлення мережевих систем контролю та управління доступом.

Як здійснюється монтаж мережевих систем для контролю доступу

Мережеві СКУД є більш сучасними та функціональними, ніж їх автономні аналоги. Такі конфігурації створюються з урахуванням мережі організації. Якщо її немає, то для монтажу здійснюють прокладку кабелів для створення локальної мережі. Монтаж таких моделей СКУД популярний у Києві для забезпечення захисту великих підприємств, офісних будівель та інших важливих об’єктів. Мережева СКУД поєднує в собі системи відеоспостереження, пожежну безпеку, охоронну систему. У конструкцію мережевих СКУД можуть входити такі елементи, як зчитувачі, замки, турнікети, датчики, контролери та ін. Налаштування мережевої системи контролю та керування доступом здійснюється централізовано за допомогою комп’ютера зі спеціалізованим програмним забезпеченням і не потребує безпосередньо біля контролера.

Не завжди монтаж СКУД виправданий з погляду ціни. У житлових будинках і невеликих офісах набагато доцільніше встановлювати класичні домофони – пристрої, що складаються із зовнішньої панелі виклику і внутрішнього переговорного пристрою – трубки або відеомонітора для передачі сигналу. На точці проходу розміщені клавіші для набору номера, замок, магніт та інші замикальні пристрої.

Сучасні домофонні системи дозволяють без зайвих витрат якісно запобігати проникненню сторонніх осіб на об’єкт, забезпечують швидкий зв’язок із житловим об’єктом, офісом, складом або пунктом охорони, працюють автоматично – після відчинення дверей вона закривається самостійно до наступного дозволеного відвідування об’єкта. Доступ надається віддалено – немає потреби постійно чергувати біля входу для контролю відвідувань. Також дуже популярні системи домофонів, які підключаються до Інтернету. Таке обладнання дає можливість дистанційно керувати домофоном – поговорити з відвідувачем, відкрити йому двері. Все, що для цього необхідно – встановити програмне забезпечення на ваш смартфон або планшет.

Як замовити монтаж СКУД

Замовити Послуги монтажу СКУД в Києві можна зручним для вас способом – залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам. Фахівці компанії виїжджають на місце проведення робіт для вивчення особливостей будови, проводять розробку проєкт та виконують роботи у найкоротші терміни. Для наших клієнтів – безплатна допомога консультантів, великий вибір конфігурацій систем, якісне надання послуг та гарантія на всі компоненти та роботу спеціалістів. Вивчити прайс-лист на монтаж СКУД можна на сайті.

Від чого залежить вартість монтажу системи контролю доступу? Розцінки на монтаж СКУД будуть різними для різних об’єктів.Розрахунок вартості монтажу СКУД здійснюється індивідуально з урахуванням особливостей об’єкта та його призначення. Визначити точні ціни на монтаж системи контролю доступу (СКУД) можна лише виїзду фахівців компанії на об’єкт та його аналізу.

Якщо вас цікавлять системи контролю доступу, монтаж яких виконується швидко та з наданням гарантії – замовте послуги зі встановлення СКД на сайті компанії “Юніон Холдинг”. Ми працюємо у Києві та інших регіонах України.

Розповсюджені питання
📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.