Фізична охорона заміського будинку
Замовити дзвінок
Особливості послуги
01

Підтримка громадського порядку

02

Контроль входу/виходу відвідувачів

03

Сприяння при евакуаціях, тривогах

04

Контроль дотримання протипожежної безпеки

05

Нічний обхід

Замовити дзвінок
Вартість охорони заміського будинку
клієнтам фіз.охорони ми надаємо в безоплатне користування на період дії договору охоронною сигналізацією та комплексу відеонагляду з 4-х камер
1 охоронец на об’єкті
 • Денний або нічний пост охорони
 • Максимальна тривалість роботи охорони 16 год на добу
 • Несення служби вахтовим або добовим методом
Ціна
від 20000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
1 цілодобовий
 • Цілодобове несення служби
 • Використання графіку роботи 1/2, 1/3, 2/4
 • Матеріальна відповідальність
Ціна
від 26000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
2 охоронці та більше
 • Забезпечення засобами зв‘язку між охоронцями
 • Використання гнучкого графіку роботи
Ціна
від 23000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжется
Наші відгуки
Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Костянтин

Займаємось перевезенням вантажів, цього року почали співпрацю з Юніон Холдінг. Дякую хлопці за професіоналізм, задля безпеки виправили маршрут, і навіть зекономили на паливі. Будемо далі працювати!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Аркадій

За послугами приватної охорони. Хлопці на рівні виглядають презентабельно, приємним бонусом було приховане носіння рацій та металодетекторів.

Вадим

З ювілеєм! Ми IT компанія, співпрацюємо з Юніон Холдинг за кількома напрямами вже 5 років, за ці роки не було жодної проблеми або питання. Дякую за професіоналізм!

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Тарас

Дякуємо за консультацію та професіоналізм, звернулися за інформацією щодо ціни та послуг, отримали розгорнуту, докладну відповідь. Думаємо, і здається, знаємо на кому зупинимо свій вибір, — Юніон Холдинг.

Сергій

Врятували майно на будівництві. Розуміємо, що це ваша робота, але майно врятовано, будівництво продовжується без затримок. Вдячні за вашу службу

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Розповсюджені питання
📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.

📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

Охорона заміських будинків

Охорона заміського будинку – комплексний захист професіоналами Юніон Холдинг

Заміський будинок вважається привабливою метою для зловмисників. На територіях часто немає освітлення, надійної системи, що перешкоджає попаданню злочинців усередину. Через віддаленість сусідів та рідкісних патрулів поліції, відсутність сигналізації, датчиків руху та інших механізмів захисту, будинок можуть зламати, пошкодити майно або вкрасти щось. Також небезпека є для господарів, тому що навіть перебування людей усередині будинку не зупиняє від проникнення. Щоб уникнути цього, рекомендовано скористатися охороною заміських котеджів професіонали Юніон Холдинг.

Як виконується охорона заміської нерухомості?

Заміський будинок часто оснащується простою сигналізацією, має огорожу, але територія погано освітлена і немає камер спостереження. Тому для злочинця з досвідом такий будинок стане наживою, і навіть прості механізми захисту його не зупинять. Головне при охороні заміських будинків – комплексне вирішення питання. І фахівці компанії Юніон Холдінг впораються з будь-якими особливостями ділянки, надавши повну безпеку вам та вашому майну.

Охорона в заміський будинок у Києві складається з кількох етапів:

 • Професіонали у сфері охорони від компанії Юніон виїжджають на об’єкт, після чого оцінюють ділянку, будинок, обговорюють із власником побажання щодо захисту. Складає план охорони ділянки, підбирається варіант, який поєднує в собі доступну вартість охорони заміського будинку та максимальну результативність. Організовуються заходи безпеки індивідуально під ваш будинок – особливості рельєфу, наявність додаткових споруд, розташування вікон, огородження.
 • Встановлюються системи відеоспостереження, камери, датчики руху, сигналізація, датчики пожежної безпеки та задимлення. Охоронець буде регулярно перебувати на посту, переглядаючи відео з камер, патрулюючи територію. Фахівці компанії Юніон Холдінг мають фізичну та психологічну підготовку, регулярно навчаються для надання максимальної допомоги та запобігання небезпечним ситуаціям.
 • Також можна скористатись послугою періодичного огляду ділянки. Охоронці регулярно перевірятимуть заміський будинок, територію, приїжджатимуть за кілька хвилин після виклику. У цьому допомагає тривожна кнопка, а наші фахівці віддалено цілодобово контролюватимуть відеоспостереження, і в разі небезпеки чи підозрілих ситуацій, викликатимуть додаткову охорону на місце.

Ціна охорони заміського будинку залежить від низки чинників, тому визначається індивідуально кожному за замовника.

Охорона котеджів та заміських будинків: поєднання гарантованої безпеки та доступної вартості

Фізична охорона заміського будинку та встановлення систем безпеки компанією Юніон Холдінг – це надійний захист будинку та сім’ї. Наші фахівці є військовослужбовцями, колишніми співробітниками МВС, тому ми готові до будь-яких ситуацій і можемо запобігти небезпеці.

Вартість наших послуг доступна та демократична, враховується бюджет замовника та підбираються пристрої, що підходять під вимоги власників будинку.

Оформити замовлення охорони можна на сайті нашої компанії. Для цього необхідно залишити заявку, після чого з вами зв’яжеться менеджер для уточнення деталей.