Комплекс послуг із забезпечення охорони банку та заставного майна
Замовити дзвінок
Забезпечення безпеки банку включає:
01

Фізичну охорону відділень банку

02

Фізичну охорону заставного майна

03

Технічні засоби охорони та спостереження, контролю доступу

Замовити дзвінок
Вартість фізичної охорони банківських установ
Цілодобова охорона об'єктів заставного майна
 • Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 22 - 55 років, формений одяг, спецзасоби: кийок, газовий балончик, радіостанція, додаткове екіпірування (за домовленістю), навчання, досвід роботи охоронця від 1-ого року. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим.
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Цілодобова охорона відділення банку
 • Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 45 років, формений одяг або костюм, засоби індивідуального захисту, пістолет «Флобер», радіостанція, бронежилет (за бажанням Замовника), навчання, досвід роботи охоронця від 3-х років. Цілодобовий контроль об'єкта оперативним черговим.
Ціна
від 40000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Денний пост охорони
 • Повна матеріальна відповідальність, вікова категорія 25 - 45 років, формений одяг або костюм, засоби індивідуального захисту, навчання, засоби зв'язку, досвід работиохранніка від 2-х років. Контроль об'єкта оперативним черговим.
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Наші переваги
Досвід 20 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжется
Наші відгуки
Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Костянтин

Займаємось перевезенням вантажів, цього року почали співпрацю з Юніон Холдінг. Дякую хлопці за професіоналізм, задля безпеки виправили маршрут, і навіть зекономили на паливі. Будемо далі працювати!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Аркадій

За послугами приватної охорони. Хлопці на рівні виглядають презентабельно, приємним бонусом було приховане носіння рацій та металодетекторів.

Вадим

З ювілеєм! Ми IT компанія, співпрацюємо з Юніон Холдинг за кількома напрямами вже 5 років, за ці роки не було жодної проблеми або питання. Дякую за професіоналізм!

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Тарас

Дякуємо за консультацію та професіоналізм, звернулися за інформацією щодо ціни та послуг, отримали розгорнуту, докладну відповідь. Думаємо, і здається, знаємо на кому зупинимо свій вибір, — Юніон Холдинг.

Сергій

Врятували майно на будівництві. Розуміємо, що це ваша робота, але майно врятовано, будівництво продовжується без затримок. Вдячні за вашу службу

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Розповсюджені питання
📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.

📌Ваша компанія здійснює охорону ювелірних магазинів в Києві?

Так! Юніон Холдінг пропонує послуги з охорони ювелірних магазинів і бутиків, а також інших видів ТРЦ і магазинів,. Ціни, умови та інші деталі послуги можна дізнатися у нас по телефону.

📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

Охорона банку

Охорона банківських установ

Охоронний банків та інших фінансових установ здійснюється з урахуванням специфіки діяльності підприємств, адже серед поставлених перед фахівцями охоронної фірми завдань – не лише захист матеріальних цінностей, а й забезпечення збереження документації та інформації. Охорона банку – один із найскладніших у реалізації проектів для будь-якого охоронного агентства. При розробці стратегії подальшої роботи на новому фінансовому об’єкті компанією враховуються найдрібніші нюанси, серед яких обов’язково – рівень криміногенності в районі розміщення установи, її віддаленість від відділень поліції, патрулювання в районі.

На жаль, більшість сучасних приміщень українських відділень банків не відповідають за параметрами тих операцій, які в них проводяться. Сама по собі будівля не здатна захистити майно установи та забезпечити безпеку її співробітників. Повноцінний захист відділень – це і фізична охорона банку, та використання сучасних високотехнологічних засобів безпеки. При цьому, фізична охорона банків має на увазі не тільки присутність охоронців на увазі, а й ефективну роботу служби внутрішньої безпеки.

Служба охорони банку – відділ, який повинен чітко знати про рівень вразливості об’єкта, що охороняється, до дій зловмисників. Причому, до таких належать не лише великі криміногенні організації, а й:

 • кишенькові злодії, що часто орудують у чергах;
 • шахраї, що полюють за готівкою з банкоматів та терміналів;
 • навідники, які вивідують інформацію про роботу установи та ін.

Компанія Юніон Холдинг вже понад 25 років охороняє відділення фінансових установ у Києві та інших населених пунктах України. Для забезпечення безпеки об’єктів ми проводимо повний комплекс заходів:

 • фізична охорона;
 • організація контрольно-пропускних пунктів;
 • встановлення та обслуговування охоронних систем;
 • комплекс протипожежних заходів;
 • забезпечення безпеки у надзвичайних ситуаціях;
 • охорона банкоматів та терміналів самообслуговування.

Ми допоможемо захистити як саму установу, так і її клієнтів. Вартість послуг розраховується індивідуально з урахуванням ціни обговорених договором заходів та специфіки об’єкта. Замовити охорону банківських установ можна через сайт охоронної агенції або зв’язавшись із менеджером компанії Юніон Холдінг по телефону.