Охорона та супровід вантажів на залізничному транспорті
Замовити дзвінок
Особливості супроводу вантажів
01

Планування маршруту перевезення: Спеціалісти організують зустріч вантажу, або трансфер людини до місця призначення.

02

Зовнішній огляд: Співробітник охоронної компанії Юніон Холдинг приймає транспорт під охорону і ставить свій підпис в акті огляду. Даний документ містить інформацію про стан товару, присутність пломб, їх номери.

03

Гарантії безпеки: Наші фахівці, організовуючи супровід вантажів по Україні, несуть повну матеріальну відповідальність за цілісність товару.

04

Контроль транспортування: Під час перевезення вантажів із супроводом фіксуються час, дати та тривалість зупинок. Також вказуються причини зупинення та географічні координати місць, у яких вони відбулися

05

Надання звітності: Після прибуття до пункту призначення та зняття вантажу з охорони ми надаємо повну звітність замовникові. При відсутності претензій до якості перевезення та супроводу сторони підписують документ, який підтверджує належне виконання робіт.

Замовити дзвінок
Щоб дізнатися ціну на супровід вантажів залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжеться
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Наші відгуки
Євген

Чудовий колектив, своєчасні виплати, всупереч обставинам, хлопці та дівчата, радий працювати з вами!

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Миколай

Співпрацюємо з компанією ще з часів ковіду, наняли охорону у ТЦ. Робота без нарікань, навіть зараз, з перебоями світла, професійно і відповідально, вдячні вам!

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Миколай

Співпрацюємо з компанією ще з часів ковіду, наняли охорону у ТЦ. Робота без нарікань, навіть зараз, з перебоями світла, професійно і відповідально, вдячні вам!

Олена

Залишу тільки гарний відгук! Хочу відзначити гарне ставлення до клієнтів, професіоналізм. Хорошу фізичну форму, та швидке реагування на надзвичайні ситуації та правопорушення.

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Ярослав

Керівники філії Юніон Холдинг завжди уважні до наших побажань, йдуть назустріч під час вирішення проблем з безпекою. Завжди демонструють високий рівень професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи.

Види фізичної охорони вашого будинку
От специалистов с опытом работы более 20 лет
Сторожова охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона сільськогосподарського підприємства
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Супровід вантажів
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Дивитись усі послуги

Охорона вантажів на залізничному транспорті

Охорона вантажів на залізничному транспорті від професіоналів Юніон Холдинг

Попит на перевезення вантажів на залізниці зростає з кожним днем, тому що це зручно, відносно безпечно, швидко і є можливість доставити вантажі в будь-які міста України або за кордон. Через зростання затребуваності цього виду транспортування, зростає і ризик пошкодження, поломок, втрат або крадіжки, тому у разі вантажоперевезення краще замовити охорона вантажів на залізничному транспорті.

Захист товарів, техніки чи продукції спеціалістами Юніон Холдинг – це безпека та збереження вантажу на найвищому рівні. Наше головне завдання полягає в тому, щоб забезпечити комплекс заходів охорони вантажів на залізниці для запобігання будь-яким надзвичайним ситуаціям, псуванню майна, розкраданню цінностей.

Особливості охорони залізничних вантажів

Для запобігання нештатним ситуаціям, помилкам і проблемам у дорозі є охорона та супровід залізничних вантажів від компанії Юніон Холдінг.

Серед особливостей та переваг охорони залізничних вантажів можна відмітити:

  • комплексний захист, починаючи від етапу планування перевезення, до моменту здачі товару в точці отримання;
  • попередній план маршруту; оцінка ризиків, можливих проблем;
  • підбір оптимального варіанта озброєння, технічного забезпечення кількості охоронців;
  • ліцензована охорона супроводжує вантаж від того моменту, коли його готують до навантаження та документально свідчать про його цілісність та безпеку в місці здачі.

За потреби наші фахівці складуть додатковий маршрут для транспортування товарів у точку отримання, якщо адреса знаходиться не на залізничній станції. Вони проконтролюють правильність та безпеку навантаження на інший вид транспорту, збереження товарів за нового маршруту. З нами ви будете впевнені, що перевезення пройде повністю безпечно, швидко і ефективно.

Супровід та охорона вантажів по залізничному – гарантія безпеки від компанії Юніон Холдинг

Замовити якісне та надійне супровід вантажів на залізниці можна у спеціалізованій компанії Юніон Холдінг. Наша фірма – це професійне охоронне підприємство, що допоможе забезпечити збереження вашого вантажу, що перевозиться залізницею. Ми надаємо повну безпеку майна, підтверджуючи це документально.

Охорона та спеціалісти від нашої компанії – це професіонали з більш ніж 20-річним досвідом, які раніше працювали у збройних силах України чи прикордонній службі. Ми використовуємо новітні озброєння, унікальні системи для контролю стану та місцезнаходження вантажу.

Охорона залізничних вагонів від Юніон Холдінг має демократичну вартість, яка визначається індивідуально залежно від особливостей послуги та деталей. Дізнатися точну ціну, уточнити особливості перевезення вантажів можна за контактним номером телефону у нашого менеджера. Також ви можете залишити заявку на нашому сайті, після чого зв’яжеться з вами наш консультант.

Вибираючи охорону від компанії Юніон, ви вибираєте безпеку, надійність та збереження вантажу.

Розповсюджені питання
📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.