Фізична охорона масових заходів
Замовити дзвінок
Особливості послуги
01

Фейс контроль, ticket контроль

02

Підтримка громадського порядку

03

Сприяння в позаштатних ситуаціях

04

Охоронці спортивної статури

Замовити дзвінок
Вартість фізичної охорони масових заходів
Пакет 1
  • Фізична охорона: окремий цілодобовий пост охорони, змінність 1/2, 1/3, екіпіровані форменним одягом, засобами індивідуального захисту, ліхтар
Ціна
від 30000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Пакет 2
  • Фізична охорона об`єктів від двох цілодобових постів охорони, змінність 1/2, 1/3, екіпіровані форменним одягом, засобами індивідуального захисту, ліхтар, радіостанції
Ціна
від 29000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Пакет 3
  • Фізична охорона денним, нічним або змішаним графіком роботи, екіпіровані форменним одягом, засобами індивідуального захисту, ліхтар, радіостанції
Ціна
від 22500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Замовити
Наші переваги
Досвід 25 років
Оперативність
Економія
Маштабність
Якість сервісу
Ваша безопасность наш приоритет
Клієнти, що довірили нам свою безпеку
Залиште свої контактні дані і наш експерт з безпеки з Вами звʼяжется
Наші відгуки
Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Антон

Дякуємо! Ви реально помогли зберегти майно компанії, і не один раз! Щиро вдячні, і раді, що в свій час обрали саме Вас! Слава Україні!

Аркадій

За послугами приватної охорони. Хлопці на рівні виглядають презентабельно, приємним бонусом було приховане носіння рацій та металодетекторів.

Вадим

З ювілеєм! Ми IT компанія, співпрацюємо з Юніон Холдинг за кількома напрямами вже 5 років, за ці роки не було жодної проблеми або питання. Дякую за професіоналізм!

Віталій

Працюю з компанією понад 10 років по фізичній охороні підприємства. Задоволений рівнем сервісу, всі охоронці професіонали

Євген

Чудовий колектив, своєчасні виплати, всупереч обставинам, хлопці та дівчата, радий працювати з вами!

Костянтин

Займаємось перевезенням вантажів, цього року почали співпрацю з Юніон Холдінг. Дякую хлопці за професіоналізм, задля безпеки виправили маршрут, і навіть зекономили на паливі. Будемо далі працювати!

Миколай

Співпрацюємо з компанією ще з часів ковіду, наняли охорону у ТЦ. Робота без нарікань, навіть зараз, з перебоями світла, професійно і відповідально, вдячні вам!

Олександр

Відзначаємо високий професіоналізм Ваших співробітників! Ввічливість і тактовність при виконанні службових обов’язків. Відмінна організація та забезпечення безпеки при проведенні корпоративних заходів. 

Олександр

Працюємо 5 років по фізичній охороні офісу, не було ніяких інцидентів. Можу рекомендувати до співпраці

Олена

Залишу тільки гарний відгук! Хочу відзначити гарне ставлення до клієнтів, професіоналізм. Хорошу фізичну форму, та швидке реагування на надзвичайні ситуації та правопорушення.

Світлана

Юніон холдингу фахівці своєї справи. На контрольно-пропускному пункті повний порядок! Ввічливі та професійні, допомагають у виникненні будь-яких питань, пов’язаних з охороною.

Види фізичної охорони
От специалистов с опытом работы более 20 лет
Сторожова охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона
Ціна
від 17000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Комплекс послуг із забезпечення охорони банку та заставного майна
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Охоронний Аутстафінг
Ціна
від 1000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Супровід вантажів
Ціна
від 25000 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона будівельного майданчику
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Фізична охорона сільськогосподарського підприємства
Ціна
від 17500 грн без ПДВ
Термін
1 місяць
Дивитись усі послуги
Розповсюджені питання
📌 Які послуги надає ваша організація?

Напрямами діяльності компанії є: надання комплексу послуг фізичної охорони та забезпечення безпеки підприємств усіх форм власності, в т.ч. ФОП, а також фізичним особам, супроводження вантажів, проектування та монтаж систем відеонагляду, контролю доступу, охоронної сигналізації.

📌Як давно працює ваша компанія?

Компанія Юніон Холдинг на ринку з 2002 року, понад 20 років надаємо охоронні послуги по всій території України.

Охорона масових заходів

Організація охорони громадського порядку під час проведення масових заходів від компанії Юніон

Будь-який захід – це великі скупчення людей, які перебувають у різному стані, тому є ризики виникнення конфліктів та проблем. І найважливішим пунктом в організації зборів є забезпечення безпеки людей, комфорту і спокою. У такому разі краще звернутися до професіоналів з забезпеченню безпеки масових заходів, які враховують особливості зборів та знають, як поводитись у будь-яких ситуаціях.

Замовити охорону на захід можна у спеціалізованій компанії Юніон Холдінг. Ми надаємо послуги з організації охорони, дбаємо про кожен етап зборів людей, запобігання конфліктам та небезпечним ситуаціям. Вартість наших послуг низька та демократична, а професіоналізм співробітників завжди на найвищому рівні.

Охорона масових заходів у Києві: поєднання якості та ефективності

Масові заходи є метою для зловмисників, на них часто є крадіжки або бійки, тому важливо, щоб організатори подбали про безпеку учасників. Фахівці здатні виконати це завдання ефективно та з гарантією надійності, враховуючи особливості заходу та вимоги замовників.

Насамперед треба розуміти, що для повної безпеки необхідно підходити до завдання комплексно. Прораховувати кожен етап зборів, всі цілі та ходи організаторів від початку до повного закінчення.

В охорону заходів у Києві входить кілька завдань:

  • Складання плану. На цьому етапі організатори разом із фахівцями Юніон спільно планують сам захід. Враховується все – від процедури проходження відвідувачів до відбуття виступаючих чи закриття закладу.
  • Оцінка території. Щоб виконати завдання на найвищому рівні, охоронці попередньо оглядають територію чи установу, в якій буде концерт чи інші збори. Потрібно знати входи та виходи, розташування часто відвідуваних кімнат, вікон, особливості двору. Також проводяться бесіди з обслуговуючим персоналом, проводяться тренінги та консультації. Ціна охорони культурно-масових заходів залежить і від цих чинників.
  • На вході організовується пост охорони. Залежно кількості відвідувачів, там може бути кілька охоронців. На посту співробітники Юніон Холдинг перевіряють документи чи квитки відвідувачів, проводять фейс-контроль, пропускають згідно з вимогами організаторів.
  • Відеоспостереження на території. Згідно з планом дільниці проводиться установка відеокамер і обладнується спеціальний пост охорони (він може також знаходитися в центрі управління Юніон віддалено від основного заходу). Оператор постійно дивися на відео, щоб побачити будь-які проблеми чи небезпечні ситуації.
  • Оперативне реагування. Окрім охоронців на вході, організаторам та спеціалістам, які моніторитимуть ситуацію серед відвідувачів, видаються спеціальні тривожні кнопки, рації та системи оповіщення. У випадку необхідності, охорона культурно-масових заходів викликає допомогу, яка прибуває місце протягом кількох хвилин.

Окрім загальних вимог, служба охорони заходів також подбає про пожежну безпеку, юридичні аспекти зборів великої кількості ділянок та матеріально-технічного забезпечення.

Послуги охорони масових заходів професіоналами компанії Юніон Холдінг

Уникнути проблем, конфліктних ситуацій, запобігти проблемам на культурних чи світських заходах допоможуть фахівці Юніон Холдінг. Наші співробітники – це майстри з більш ніж 20-річним досвідом у сфері охорони, які регулярно проходять навчання, психологічну та фізичну підготовку, готові до надзвичайних ситуацій. Крім того, ми маємо професійне озброєння та сучасні пристрої, які дозволяють виконати завдання на найвищому рівні.

Ціна охорони масових заходів визначається індивідуально під вимоги замовника, особливості зборів та території. Але вибираючи компанію Юніон, отримуєте демократичну вартість охорони на захід.

Оформити замовлення можна через наш сайт. Необхідно лише залишити заявку у спеціальній формі, або зателефонувати нашим менеджерам для уточнення деталей. Ми готові відповісти на запитання, що цікавлять, і надати послуги охорони на захід ефективно та з гарантією безпеки.